Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatok jó sok szomorú...

Hol találhatok jó sok szomorú történetet az interneten? Vagy milyen tényleg szomorú történetek vannak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a google-t, biztos akad valami.
2008. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt röviden vannak leírva a történetek, de cserébe van video is! Irak, Irán, Afganisztán! Mondjuk ezek inkább a véres valóságról szólnak!

2008. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Itt is találsz, a fogyókúra kérdések között.

:-D

2008. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
nézd a híradót
2008. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

www.iloveu.gportal.hu

Itt is van pár jó kis szomorú sztori.

2008. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legszomorúbb a KÉRDÉSED !

Elég,ha elgondolkozol azon,a mai világban miért van szükséged még több szomorúságra?

2008. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg a Szomorú Vasárnap című számot és olvasd el a szám "legendáját"...Rejtélyes és szomorú...

Amúgy, minek neked a szomorúság? Egy jól megírt szomorú történet az egész napodra/hangulatodra kihathat, negatívan...

2008. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
meghatóak, és tanulságosak.
2008. nov. 18. 22:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom,olvastál-e már mangát... mindegy azért szerintem ezt érdemes elolvasni. Egészen biztos vagyok benne,hogy sírni fogsz rajta (én is sírtam,nem is keveset). azt azért hozzáteszem hogy egy kicsit... mondjuk úgy hogy van benne 18+ rész. Itt a link és eltudod olvasni az ismertetőben,hogy miről szól.

[link]

tényleg nagyon-nagyon szomorú :( én nem tudtam megállni bőgés nélkül...

üdv:Nanami

2009. márc. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!