Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy ha meghallok...

Miért van az hogy ha meghallok egy szomorú történetet egy szenvedő állatról akkor attól már elsírom magam? Ez gyengeség szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem gyengeség, legalább vannak érzéseid, sajnos sok embernek nincs..
2011. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én van, hogy nem is alszok miatta. :(
2011. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Raffi ***** válasza:
77%
Érzékenyebb vagy,átérzed mások fájdalmát, vagy te is kiszolgáltatott helyzetben vagy (tudat alatt)
2011. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
És ha szenvedő emberről hallasz, akkor nem sírod el magad? Mert ha ez így van, akkor elég szomorú.
2011. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok! Néha nagyon nagy önuralom kell, mert ugye nem fakadhat az ember sírva akárhol. Általában a kutyamenhelyes műsorokat is végigszipogom. Viszont az emberi történetek engem sem hatnak meg egyből, nyilván, mert tudat alatt bennünk van, hogy az állatnak esélye sincs önmagáért tenni valamit.
2011. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!