Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » VATERÁSOK figyelem! Személyes...

Álom manó kérdése:

VATERÁSOK figyelem! Személyes tiltólistára kerülés esetén az addig megtett licit törlődik?

Figyelt kérdés

Licitáltam egy ketrecre vaterán. Nem sokkal az után, hogy ez megtörtént, kiderült, hogy mégsem kell, ezért rákattintottam a licittörlésre, ami ugye automatikusan elküldött egy kérést az eladónak. Ez az egész történt két napja, és még mindig nem tudom, mi lett az egészből, ugyanis aktív licitálónak látom magam és az utolsó licit még mindig az enyém, viszont próbáltam küldeni egy személyes üzenetet az eladónak, de azt nem tudtam, mert a személyes tiltólistájára kerültem. Azt írja a vatera erről:

"Mi az a személyes tiltólista?


A Személyes tiltólista segítségével Ön megadhatja, hogy aukciói során kitől nem fogad el liciteket, üzeneteket. Ezzel tudja megakadályozni azt, hogy olyan vásárló is licitáljon, üzenjen az Ön termékeire, akivel nem szeretne kapcsolatba lépni, vagy aki a korábbi tranzakciók során nem bizonyult megbízható vevőnek."

Ebből nekem az derül ki, hogy a licitem érvénytelen, viszont még mindig magamat látom az utolsónak.

3 nap múlva lejár az aukció, és nincs szükségem a ketrecre. Mit tegyek?



2013. ápr. 3. 21:04
 1/2 anonim válasza:
90%

Az eladó nem köteles a licitedet törölni.Tiltólistára két okból kerültél.1:Ne tudjál írogatni a termék adatlapjára,2: soha többé ne tudjál a termékeire licitálni,mert meggondolatlan,megbízhatatlan vevő vagy.

Egyébként azért nem törli a licitedet mert reméli érkezik még licit a termékre és így magasabb áron adja el.

Ha nem érkezik több licit,te nyered,ha nem veszed át, negatívot kapsz,mint felelőtlen licitáló. Neked nem illik majd negatívot adni,hiszen nem az eladó hibázott,de egy semlegest adhatsz,amiben leírod,h kérted a licit törlését,és az eladó rugalmatlanságát is leírhatod.

2013. ápr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!! :)
2013. ápr. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!