Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tartalmilag van különbség?...

Tartalmilag van különbség? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Ma megkaptuk a suliban a jövő évre szóló tankönyvrendeléses lapot, amit holnapra vissza kell vigyünk. Ki kell ikszelnünk azt a tk-t,amire nem tartunk igényt, mert megvan. Van egy könyv ami cím alapján ugyan az amiből most tanulunk csak a folytatása. Annak a könyvnek megvan egy kiadása, de lehet, hogy mi az újabbat rendeljük meg. Év elején ugyanígy voltam a biológia tk-val is, megvolt itthon, de a régebbi példány, felvittem, megmutattam a tanárnak és azt mondta nem jó. Pedig ugyan az (!) van benne csak, nem a végén hanem az elején van a tartalomjegyzék. Nem szeretném ha ez még egyszer megtörténne, mert 2-en vagyunk testvérek és 2x30000 ft könyvekért sok.

erről

[link]

és erről a könyvről lenne szó

[link]



2013. ápr. 4. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a könyv elejében/végében található 'Kiadói azonosító' megegyezik akkor ugyan az a két könyv. Szerintem nincs köztük különbség.
2013. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!