Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokátyánál nicns olyan...

Videokátyánál nicns olyan hogy agp meg pci? Az tökmind1 nem? Ez általába a proceszornál fontos meg ugye az alaplap. Csak a ddr1 meg a ddr2 meg a ddr3 foglalatai között van különbség ugye?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogynincs! AGP -s videokártyának teljesen más a foglalata mit a PCIE-osnak..
2013. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

agp pci processzor???


csak a videokarinál van :D

2013. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
akkor oké:D mostmrá asszem értem :D akkor nem menne bele az alaplapba más csak az a tipus? nem akarom összekeverni xd
2013. febr. 7. 16:36
 4/10 Komplikato ***** válasza:
És van még PCI-os videókártya is, hogy bonyolítsuk. nem sokan használják. (Legútóbbi gyöngyszem egy GF GT610 volt, egy GF650 árában.)
2013. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ahham neem gf fx 5500gt van régi config akkor de én ugy emlékeztem hogy ez nekem pci exp.
2013. febr. 7. 16:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Asszonynak akarok géept összeerakni mind1 a lényeg hogy akkro nem megy bele más csak az adott tipusu vga :D max ha belefürészelek a nyákba de azt ugyse teszem megxd
2013. febr. 7. 16:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Kevertem akkor a processzornáűl meg az intel/amd a nem mind1:D
2013. febr. 7. 16:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Olvass utána és egy kis PC történelem ismeret sem árt.

Valamikor réges-rég PCI csatlakozóval adták ki a videokártyákat, hangkártyákat, hálózati kártyákat.

Majd a videokártyáknál jó tíz évvel ezelőtt váltottak az AGP csatlakozóra. [link]

Körülbelül 2004 óta van a videokártyáknak PCI-Express csatlakozójuk. Azóta ezzel szerelik a videokártyákat. AGP-be nem tudsz rakni PCI-E kártyát és fordítva sem .

2013. febr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp olvasd el és értelmezd mielőtt gépet akarsz összerakni. Csak alapfogalmak, de hasznos lesz meglátod idővel: [link]
2013. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönet mert ha megvan az alaktrész akkor no problem összerakni sokat csináltam anno. De ha alkatrészt kell szerezgetni akkor már némelyiknél van egy két probléma mivel sokat fejlödött a kor:D köszönöm a segítséget:D
2013. febr. 7. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!