Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti megszereztétek már a pasit...

Ti megszereztétek már a pasit akire mindig számitottatok? Gondolok itt pl. Cortezre a SZJG-ből.

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy kaphatnám meg!Kérlek segitsetek! 14L
2013. ápr. 5. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint nem rá gondoltam,hanem hasonlóra.
2013. ápr. 5. 14:28
 2/3 anonim válasza:

14 vagyok, és csak nyáron derül ki, mert van egy pasi, akit akkor sem tudtam elfelejteni, amikor más barátom volt. Az exemmel 10 hónapig jártam, egy időre elfelejtettem a "régi álmom", de aztán visszatért és szakítottam is pasimmal.Tavaly nyáron írt sms-t, de akkor volt pasim. Remélem idén is felkeres..

A barátnőm most 9.es, ő 2 évig reménykedett, és 2 év után összejött a sráccal, pedig nem tett semmit (csak egyik haverja hívta fel a srác figyelmét).

Szerintem hívd el találkozni, tali után ha nem ír egyszer írjál rá pl facebookon, de ha megkérdezi miért találkoztatok, ne mondj hülyeséget!!!! Saját tapasztalat, ha nem hazudtam volna az okról, összejött volna. MERJ LÉPNI!

2013. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,talán megpróbálok lépni
2013. ápr. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!