Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Amikor megkértek titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megkértek titeket számítottatok már rá?

Figyelt kérdés

A legtöbbeknél gondolom volt már szó az eljegyzésről lánykérés előtt, persze így is lehet az embernek meglepetést okozni, csak kíváncsi vagyok ti számítottak-e rá előtte vagy teljes meglepetés volt?

Vagy esetleg előtte soha nem került szóba és mint derült égből a villámcsapás? :)



2013. jan. 6. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Elég furcsa az a kapcsolat, ahol nem beszélnek előre a terveikről! Nem volt meglepetés, mert sokat beszélgettünk arról, hogy össze akarunk házasodni.
2013. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem számítottam rá, mert előzőleg megmondtam, hogy nem akarok férjhez menni:DD ehhez képest..
2013. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mint az utolsó kérdésed:) s mint az utolsó Válaszadód.:) Nálunk így volt...
2013. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem volt meglepetés, nagyon sokat beszéltünk már róla előtte. Sőt, lényegében egymást kértük meg (ő mondta, hogy el akar venni, én mondtam, hogy hozzá akarok menni :) ), szóval az, hogy utána ő egy gyűrűvel még egyszer megkérte a kezem, sokat nem változtatott a dolgon :)
2013. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sejtettem, de nem voltam biztos benne, hogy lesz bátorsága a lánykéréshez ott és akkor, ahogy tette. Így számítottam rá, de mégis meglepett.
2013. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszéltünk előtte már róla, de teljesen váratlanúl ért, amikor megkérte a kezem, az egyik legrosszabb napomból a legeslegjobb lett. :)
2013. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszéltünk róla, tudtam azt is, hogy majd nemsokára eljön a nap, és el is képzeltem, mit fogok reagálni, mit fogok mondani, stb. Aztán olyan helyzetben történt meg, amikor a teljes döbbenet volt rajtam, mert annyira váratlanul ért :))) És persze semmit nem úgy tettem vagy mondtam, mint előre elterveztem :) Remek szervezés volt a részéről :)
2013. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyűrűt együtt választottuk ki, így tudtam mi a terve, viszont arra kértem, hogy a nagy kérdést váratlanul tegye fel. Ott abban a helyzetben az óceán közepén viszont abszolút nem számítottam rá :)
2013. jan. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nálad is villámcsapás volt Kedves Kérdező?:)
2013. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!