Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet...

Szerintetek ebből lehet komoly sérülés?

Figyelt kérdés

35 cm a karom nagy állatnak számítok a korosztályomhoz most lettem 14/.(f) és van egy gyerek aki "cigányozik,zsidózik"

ha 1 teljes erőből jobb kézzel ököllel pofán ütöm mekkora baja lehet.? mert nem fogom minden nap azt hallgatni h ez a zsidó gyerek megvette a büfébe az utolsó szendvicset..kiállok magamért. és egy nálam kicsit magasabb gyereket. ha először ütök akkor nyerhetek kiütéssel?



2013. ápr. 5. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most lettél 14, akkor már börtönbe kerülhetsz.
2013. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy van! B@szd be az arcát! De aztán ő fog röhögni mikor lecsuknak!
2013. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
olyan veszélyes lehet 1 darab telibe?
2013. ápr. 5. 22:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem a veszélyességről van szó, hanem arról, hogy senkit nincs jogod megütni. Bűncselekmény.

Enyhítő körülmény lehet, hogy ő provokál, de nem mentség.

Ha te cigány vagy zsidó vagy, fel lehet jelenteni, mert ő is bűncselekményt követ el ezzel. Nem vagyok jogász, így csak gondolom, megrovás és/vagy pénzbírság lehet a jutalma.

Nyerni versenyen szoktak. Én azt javaslom, hogy nézd levegőnek. Ne foglalkozz vele. Számára ez csak addig érdekes, amíg látja a hatást. Ha lepereg rólad, akkor vagy abbahagyja, vagy új célpontot talál magának.

2013. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
magyar vagyok vagyis erdélyi a táj szólásom miatt is piszkál..:( én nagy darab "favágó" vagyok de azt eltűröm h engem baszogasson de h a barátaimat azt már nem.!
2013. ápr. 6. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Te dolgod, ha büntetést akarsz kapni, akkor verd meg. De ne feled el a három csapást! Ha háromszor elítélnek erőszakos bűncselekmény miatt, a harmadik – a bíró nem mérlegelhet! – csakis tényleges életfogytiglani fegyház lehet. Szóval csak óvatosan! Ha a barátaid miatt verekszel, akkor az enyhítő körülménynek sem számít.
2013. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj!


Én nekem is voltak gondjaim az osztálytársaimmal ,de ha ütök nem mernek szólni a tanárnak.

Ők is köcsögök voltak.

Ja és ne verekedj csak önvédelemből.

2013. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először is próbáld megbeszélni vele ha nem sikerül akkor teis szólj be neki és ha felidegesíted és ő kezdi a verekedést akkor részedről önvédelem lesz a dolog. Aztán még fel is jelentheted mert a bunyót ő kezdte.
2013. ápr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!