Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ehhez a futóedzéshez is...

Ehhez a futóedzéshez is komoly futócipő kell?

Figyelt kérdés

[link]


Ez itt egy kezdő edzésterv, amit most el akarok kezdeni. Tényleg nagyon kezdő vagyok, de bíztat a sok pozitív komment alul. Arra lennék kíváncsi, hogy ahogy olvastam sok helyen, tényleg be kéne fektetni egy márkás futócipőbe? Földön futok majd, nem aszfalton, és nem hiszem, hogy tényleg ennyire fontos. Valahol azt olvastam, hogyha heti 3nál többször futok 30 perceknél többet akkor érdemes jó cipő után nézni.



Egyébként, régen, mikor nem találták még fel azt, hogy Nike futó cipő, sőt még régebben, mikor nem voltak autók meg biciklik, akkor is voltak futók... vagy tévednék? ;)


2012. ápr. 10. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A Decathlon-ban már 5000 forintért is lehet kapni futócipőt, kezdésnek remek választás, nekem is olyan van.
2012. ápr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nincs debrecenben a legközelebbi is eléggé messze van. Ilyen ár még belefér, csak fölé nem akarok nagyon menni.
2012. ápr. 10. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdésnek választhatsz valami olcsóbb cipőt, de én azt javaslom, ha komolyan gondolod, akkor be kell ruházni egy normális futócipőre, ami megvédi az ízületeket.
2012. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy komoly futócipő nélkül edzeni egyenlő a sérüléssel, nincs rugózás, elkopnak az izületek, térdfájás, stb. Mindenképp figyelj oda az egészségedre, amihez az első lépés egy strapabíró futócipő!
2012. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!