Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még hogy a Nők a bonyolultak?...

Még hogy a Nők a bonyolultak? SOS!

Figyelt kérdés

1 hónapja és 1 hete járok a barátommal akivel már fél éve csak beszélgettem és ismerkedtem . Néha zat veszem észre hogy csak nekem olyan fontos . Ma is bement kocsival suliba... pedig jöhetett volna velem is. Van amikor látom rajta hogy nagyon szeret és issza minden szavam , de van olyan amikor nagyon rideg mint a jégcsap és alig nyög ki pár szót arra amit mondok neki már 5-10 perce.

Van hogy figyelmes, van hogy nagyon elutasító és kioktató. Van hogy romantikus és van amikor rám sem néz. Tegnap írtam neki elköszönéskor facebookon hogy ˇSzeretlek ˇ erre csak egy szívet küldött vissza. erre egyből elkezdtem gondolkodni hogy talán azért küldte a szívet mert nem akarta azt hazudni hogy ő is szeret, mert lehet hogy már nem ... ettől sírva fakadtam és csak magam küldtem jobban a padlóra... Fél éve szeretem szüntelenül csak rá tudok gondolni amikor felkelek az első gondolatom ő amikor lefekszem akkor is. Lehet hogy neki én nem vagyok annyira fontos? Vagy így mutatja ki? Ő ilyen lenne? Mit kéne csinálnom?



2013. ápr. 5. 22:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah igen.. mielőtt még valaki írná nem ez volt az első ˇszeretlekˇ ő is mondta már nem is egyszer :( kb 2x csak ez a tegnapi
2013. ápr. 5. 22:10
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért kicsit túlkomplikálod ezt a dolgot!


lehet hogy pl a szeretlek szó, az ő esetében sokkal komolyabb érzelmi állapotot jelent mint ahol a ti kapcsolatotok jelenleg tart.


Az hogy néha rideg, néha pedig issza minden szavadat, az sokban függhet a kedélyállapotától, vagy csak egyszerűen magánszférára vágyik mikor te lógsz a nyakán. (képletesen értve)


Nem feltétlen van igazam, de szerintem megfojtod a ragaszkodásoddal, és ezért van úgy, hogy néha kerül téged!

2013. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Djicecream1235 válasza:
Szerintem kerek perec kérdezd meg tőle ennek okát. Nem feltétlenül jelenti azt a hangulatingadozása hogy nem szeret, de szerintem jobban tennéd, ha megkérdeznéd. Ha tisztázzátok a dolgot, akkor legalább bem lesznek kételyek!
2019. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!