Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Általánosban sok barátom...

Általánosban sok barátom volt, szerettem a helyet, ahol lakom,6-an voltunk jó batárok, mindent együtt csináltunk. Véget ért a 8. osztály, össze-vissza fogadkoztunk, hogy barátok maradunk. Most vagyunk 10-esek, de már csak 3-an vagyunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ketten a pasik miatt hagytak el minket, a másik igazából a semmiért, mert csak hiszi,hogy új barátai lettek. A maradék 2 barátomnál is rezeg a léc,nem tudom meddig maradunk együtt.

A középsuliban,persze vannak barátaim, de negyed annyira sem lehetek velük olyan laza és kötetlen, mint azzal a 6-tal voltam.

Nagyon félek,hogy egyedül maradok, már a lakóhelyemet sem szeretem, mert mindenki megváltozott, és a hely már csak a "csontváza" annak,ami régen volt.

Nem tudom mit csináljak... Próbáltam tovább lépni, de egyszerűen nem megy. A régi sulimba be se tudom tenni a lábamat, mert már akkor tiszta könny a szemem,ha csak ránézek.

Megbeszélni nem tudom senkivel a dolgot, mert 1. nincs aki meghallgatna 2. nem szeretek rinyálni (oké,tudom,hogy most azt csinálom, de ismerősöknek tényleg nem szeretek)

És a nyártól is kegyetlenül félek, mert tavaly még úgy volt,hogy minden nap elmentem délután 2-kor, és 10-re értem haza, most meg itthon fogom szénné unni magam 16 évesen... Mit csináljak?



2013. ápr. 6. 13:42
 1/3 miért.én? válasza:
Ha nem adtál rá okot, és mégis faképnél hagytak, akkor nem is barátokról beszélsz, hanem haverokról. Nekem is van rengeteg haverom, de a barátaimat egy kezemen meg tudom számolni.
2013. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is voltak és vannak is hibáim, természetesen,de annó ők így fogadtak el engem... Szóval nem mondom hogy nem tehetek róla, de akkor is..
2013. ápr. 6. 20:37
 3/3 anonim válasza:

7 év után megkérdezem hogy találkozol még azokkal a barátaiddal akikről beszéltél?

Örülök ha válaszolsz

2020. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!