Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pár hete egy csalás áldozata...

Fehér Roland kérdése:

Pár hete egy csalás áldozata lettem. Egy gyerek mondta hogy hozak ki egy elöfizetéses telefont igért érte sok pénzt. De a gyerek át vert és mo 35 ezer forintos számlát csinált nekem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ilyenkir mi a te endö? Mert ki fizetni nem tudom mert tanulo vagyok.Mire számitsak ?ha a nevemen nincs se lakás se auto. Csak normális válaszokat kèrek.
2013. ápr. 6. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A következő számla még több lesz,jó lenne szólni a szüleidnek,meg a rendőrségnek,hogy ne terheljék egy idő után anyádék lakására,vagy ne kelljen leülnöd.
2013. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kártyát tegnap le tiltotam. Szoval már nem tud minuszt csinálni vagy is nagyon remélem.
2013. ápr. 6. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:

"igét sok pénz" csak azt nem tette hozzá hogy mínuszban...

A legtöbb amit tehettél hogy letiltottak.

Átvertek, de nem tudsz ellene mit tenni...

2013. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ès ilyen kor mit csináljak?mi lesz ha nem fizetem a számlát be? Rendörsègre èrdemes mennem?
2013. ápr. 6. 20:02
 5/6 anonim válasza:
46%
Már ne is haragudj, de ha ez igaz, akkor te egy oylan szinten visszamaradott szerencsétlen nulla vagy, hogy meg is érdemled!!! Milyen gyerek volt ez és hogy tudott így átvágni? Tudod mit, megérdemled, hogy kamatostól ki kelljen fizetned a számlát, ez lesz a tanulópénz és talán végre eljut valami abba a petyhüdt lottyant agyadba... istenem... csak felidegesítem magam ezen az oldalon...
2013. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha egy gyerek vagott at - ahogy irod - nem fognak ellene semmit sem tenni.Legalabb 14 evesnek kellene, hogy legyen az illeto, hogy felelosegre lehessen vonni.
2013. ápr. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!