Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb 5 évvel ezelőtt a romák...

Kb 5 évvel ezelőtt a romák még mondhatni, hogyszegények voltak. Mostmeg már minden 4. -5. roma család gazdagabb mint a magyarok átlagosan. Hogy lehet ez?!

Figyelt kérdés

Csak a minap úgy elgondolkoztam ezen a dolgon... emlékszem mikor még általános iskolás voltam a romák jóval szegényebbek voltak, mint a magyarom... Középsuliba meg?!

Minden 4.-5. roma márkás cuccokban mászkál, ezüst karóra, gyorsasági motorral járnak suliba....és még sorolhatnám!

Szóval kb 1/4 része a romáknak gazdagabbak, mint a magyarok.

Hogy lehet ez?! Nem értem.


2009. szept. 22. 15:59
 1/10 A kérdező kommentje:
_Elnézést a helyesírásért!
2009. szept. 22. 16:00
 2/10 anonim ***** válasza:

Legtöbbnek,viccen kivül mondom van egy nö aki kinnt àll az utszélén,vagy Bécsben,Zürichben....Ebböl van a pénz.Meg ugye adnak kölcsön kamatra a szomszédnak...500 forintos kamatokra gondolj.

A többi verziot én is kivàncsian olvasom majd.

2009. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
én is elgondolkodtam már ezen a kérdésen...szerintem illegálisan szerzik a pénz(pénz mosás,kábítószer kereskedelem stb.)
2009. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Hát... Ez azért nem igaz, minden 2. cigány gazdagabb mint egy átlag magyar! :)

A pénzt meg egyszerűen a megélhetési gyermeknemzésből szerzik, ugye kisebbségi gyermek után jutalékokat kapnak, na már most ha van 4-5 gyerek az elég jó napi betevőt jelent! :)

2009. szept. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És akkor nem esznek,csak màrkàs cuccra megy a pénz??
2009. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
42%

Ez egy igen jó kérdés! A választ meg az államtól várd, hogy miért ad nekik olyan sok-sok pénzt.

Ezen kívül illegális üzletelésekből van sok pénzük. De mondom a többséget az állam adja nekik.

És ez egy sajnálatos dolog. Míg én kemény munkával, néha vért izzadok és úgy keresem meg a pénzt és azt jól beosztom.

És így tudok venni egy audit.

még ők a segély 10%-ból vesznek az ivadékuknak, aki nem törődve semmivel, mennek mint a hülyék...

2009. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát mégis miből? :) Kemény munkával keresik a kenyerüket. :p

Amúgy biztos van olyan roma család, ahol ez tényleg így van, és tisztességes úton jutott vagyonához. De van sok olyan roma család, ahol a tisztesség legkisebb szikrája sincs jelen...

2009. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Meg a faszt:D...lopnak, csalnak, hazudnak! Ismerek górékat több városban is, és ki van adva, hogy melyik ember hova menjen lopni és mit...

Résen kell lenni, ha a közelünkben laknak, mert kifigyelnek!

2010. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 János81 válasza:
Kemény munkával és nagyon jó üzleti érzékkel érik mind ezt el!
2013. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

MIÉRT KELL LEPONTOZNI A KEDVES VÁLASZOLÓKAT ?!?! De ideges lettem...

Csak kiírták az igazságot! amit más fél kimondani !

Sajnos olyan világban élünk, hogy mindenki tudja az igazságot, mégsem tesznek ellene semmit -.-" Ennyi! A Magyar Nép soha nem fog összefogni, és a cigó ezt használja ki ... Nem veszitek észre? Lásd pl a mostani lepontozást. sokan leírták az igazságot, erre a többi ember lepontozza, mert nehogymár igaza legyen, nehogymár jobb legyen a statisztikája, ha nekem rossz, akkor legyen rossz a másiknak is! elven működik itt már minden sajna...

2013. dec. 6. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!