Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak-e még olyan települések...

Vannak-e még olyan települések, ahol nem él egy roma család sem?

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű, várom a válaszokat. Konkrét helységnevekre vagyok kíváncsi.
2010. márc. 1. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
A válasz is : Nincs!
2010. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

De van!

Ha akarod priviben elküldöm a nevét, de nem akarom reklámozni nehogy betaláljanak.:)

2010. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam, hogy bizonyos településeken nem tűrik meg őket. Kiutálják, elüldözik. Példa értékű :)
2010. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Második vagyok. Az a település, amit én tudok nem kiutálják őket, hanem egyzserűen a környező falvakból, vagy városokból tudják, hogy ott nincsennek romák és nem is jönnek lakni, ha távolról érkeznének, azt el tudnám képzelni, hogy nem találnának maguknak eladó lakást hirtelen. Szerintem, mivel hosszú évek alatt egy roma család se költözött be, így most nem szívesen lesz senki az első.
2010. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Van. Derenk.
2010. márc. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

A Balaton északi partján van egy község, ahol nagyon keményen befenyegették a polgármestert, mert be akart fogadni egy (EGY!!!) veszprémi cigány családot.

Ábrahámhegynek hívják a települést.

2010. márc. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk nincsenek :X De nem Magyarországon lakunk :D
2010. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk egy magyar család van, de már nem sok

áig, hamarosan jól kiutájuk őket.Ja és úgy megfenyegetjük a polgármestert hogy ha be mer engedni egy magyar családot is neki annyi.

Én laknék azokon a településeken ahol ti, hát rend lenne az tuti.

2010. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
az utolsónak mondom: :D:D:D:D:D:D:D
2010. márc. 2. 09:10
 10/16 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem, hogy a vendégeknek nem illik kitúrni a befogadójukat az asztaltól. Remélem eléggé világos voltam.
2010. márc. 2. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!