Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában annyian írnak blogokat vagy próbálnak könyvet írni?

Figyelt kérdés
Vannak olyanok akik egyáltalán nem írnak jól,de mégis azt mondják nekik. És ha én tényleg jól írok akkor már próbálkoznom is fölösleges,hisz annyian csinálják?
2013. ápr. 10. 16:32
 1/2 anonim válasza:
Szerintem erre az a helyes válasz, hogy csináld csak... Jómagam is könyv írással foglalkozom hobbi szinten. Ha ilyenkor felmerül egy ilyen kérdés bennem, akkor gondolj arra, hogy némelyik nagy írót sem ismerték el életében, ám halála után felfedezték műveinek irodalmi értékét. Úgyhogy szerény véleményem szerint nem hagyd abba, JUST DO IT. Ha érdekelne egy kis író kollégai kritika küld el a művedet és én majd megnézem. Ne add föl, ki tudja, lehet hogy nem hoz nagy sikert a könyv. De később még felfedezhetik. írj választ. 17/F
2013. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. máj. 2. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!