Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Évek óta boldog párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta boldog párkapcsolatban élek, de mostanában a srácok egyre többet próbálnak velem flörtölni, hogyan lehet ezt kivédeni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig visszahúzúdó, csúnya lány voltam, de megismerkedtem a párommal, elmúlt a kamaszkor és megszépültem, nagyobb lett az önbecsülésem, és mostanában sok srác szeretne velem szemezni, flörtölni. Hogyan tudnám ezt úgy elhárítani, hogy ne tünjek bunkónak vagy visszahúzódónak?
2008. aug. 11. 14:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
megmondod h van pasid ennyi
2008. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ha beülünk bnőmmel egy KVra, két asztallal arréb szemezni próbálnak velem. Kiabáljak át neki hogy van pasim? Ilyenkor mindíg az asztalt nézem. De ez így olyan kellemetlen nekem.
2008. aug. 11. 15:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen csak ne is figyelj oda rá és kész.. de légy természetes, ne pedig görcsös .. ha pedig valaki konkrétan oda megy akkor közöld vele h neked van barátod és nem szeretnél ismerkedni..
2008. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5%
öltözködj diszkrétebben.
2008. aug. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Farmer nadrágot, pólót, sportcipőt hordok. Hogyan lehet még diszkrétebben öltözködnöm. Vegyek fel símaszkot, garbót?
2008. aug. 11. 17:52
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak akkor flörtöl egy srác a lánnyal, ha a lány minden testrésze kint van?
2008. aug. 11. 17:57
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló vagyok és nem igazán értem mit sírsz ilyen dolgon...mit problémázol és aggodalmaskodsz?Szerintem pl a 2. hozzázyólónak is lehet van vkije és attól függetlenül mégis megnézi más ugyan úgy ahogy téged is..meg rajtad kívül mást is megnéz legalább egy ember ha van pasija ha nincs!Most neked épp van...ok..örülj neki h megnéznek..és ha akarsz mondja nemet.Neked szerintem az egyetlen bajod az h nem szoktál hozzá h bárkinek is bejöhetsz...most vagy azért mert kamaszkorodban nem voltál szép...vagy alapba kicsi az önbizalmad...vagy is-is..ennyi
2008. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én pedig a második válaszoló vagyok, igen nekem is van barátom, és volt már arra is példa h az utcán szólitottak le ismerkedés céljából, én pedig közöltem nem bunkón h nekem van btom, váltottunk pár mondatot és kész .. ebben nincs semmi..van olyan is h megnéznek.. de én sem csinálok belőle ügyet.. sőőőt a barátom sem.. szóval sztem a te problémád az egyáltalán nem probléma!
2008. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem probléma, ha néznek engem és nem tudok semmit csinálni csak lefele nézni, mert folyamatosan néznek.
2008. aug. 11. 18:16
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

egy kis szemezés még belefér,nem?az nem megcsalás,csak önbizalomnövelés!:-)

ha meg nem akarod,h megnézzenek ne menj ki az utcára.a szép,dekoratív nőket mindig megnézik!

2008. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!