Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14-16 éves lányok! Mi a...

Bekii12 kérdése:

14-16 éves lányok! Mi a véleményetek magatokról? (A többi kérdés lent. )

Figyelt kérdés
Hány kilósak vagytok? Hány centik? Vékonynak tartjátok magatokat?'Menők ' vagytok a sulitokban? Van barátotok?(pasi) Hányas ruhákat hordtok? Milyen a stílusotok?(úgy értem rock,emó..)Milyen zenéket szerettek? Milyen ruhákat hordtok leggyakrabban?(cicagatya,póló,ing,farmer..)Milyen tanulók vagytok? Káromkodtok? Cigiztek? Szoktatok megalázó megjegyzéseket kapni?Ha igen hogy kezelitek őket? Milyen filmeket szerettek?(romantikus,akció..)Jártok templomba? Jártok valami féle edzésre? Ha igen,mire? Szerettek néha úgymond 'magatokba roskadni,és gondolkozni'? Szoktatok sírni? Festitek magatokat? Mik a hobbijaitok? Szeretitek a feltűnő dolgokat?(legyen az bármi,viselkedés,ruha..) Jó/Rossz tulajdonságaitok? Visszabeszéltek? Szoktatok segíteni otthon? Semmi 'vallatásról' nincs szó,csak kíváncsi vagyok,hogy a velem egykorúak hogy élik az életüket,mit gondolnak magukról.:)
2013. ápr. 13. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
48 kg vagyok, 172 cm, mióta sportolok nehezebb lettem, ezt sajnálom. Hát nem tartom kövérnek magam, de annyira vékonynak sem. Nem vagyok túl menö, de vannak jó barátaim (szerintem...). Hát nincs nagyon stílusom. Linkin parkot szeretem, de különben elég sok más zenét is szeretek (pl. little talks, hall of fame...). Elég jó tanuló vagyok, föleg 5-öseim vannak.Legtöbbször csö farmert, pólót, pulcsit vagy más fölsöt, Converse-t vagy nike-ot hordok. Nem szoktam sokat káromkodni. Nem cigizek, hülyeségnek tartom és egészségtelennek. Fantasy filmeket szeretem meg akció filmeket. Nem járok templomba. Atlétikára járok és gitározok. Igen szeretek néha magamba roskadni és gondolkozni :D. Nem szoktam sokat sírni. Nem festem magam. Hobbijaim olvasás, film nézés, futás, zene hallgatás. Hát a felrünö dolgokkal kapcsolatban a ruhákat igen amúgy meg nem tudom. Rossz tulajdonságom hogy sokszor kiszalad olyan a számon amit nem akarok, de amúgy meg nagyon csöndes vagyok, sokat fingok xD. Jó tulajdonságaimat nem tudom. Otthon szoktam segíteni kipakolni a mosogatógépet, porszívózni, teregetni stb. 14/L :)
2013. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 unbelieveable ***** válasza:

Hány kilósak vagytok?- 63-64 kb

Hány centik?- 175-176

Vékonynak tartjátok magatokat?- nem, de kövérnek sem

'Menők ' vagytok a sulitokban?-nem

Van barátotok?(pasi)-nem, sosem volt

Hányas ruhákat hordtok?- fogalmam nincs

Milyen a stílusotok?- olyan egyedi... inkább a rockhoz van közelebb

Milyen zenéket szerettek?- rap, rock, metál, de a popon kívül minden jöhet

Milyen ruhákat hordtok leggyakrabban?- farmer, póló és pulcsi

Milyen tanulók vagytok?- 4-5-ös

Káromkodtok?- néha igen

Cigiztek?- dehogy

Szoktatok megalázó megjegyzéseket kapni?- nem tudok róla

Milyen filmeket szerettek?- vígjátékok, animációs filmek

Jártok templomba?- nem

Jártok valami féle edzésre?- nem

Szerettek néha úgymond 'magatokba roskadni,és gondolkozni'?- egész nap azt csinálom :D

Szoktatok sírni?- nagyon ritkán

Festitek magatokat?- nem

Mik a hobbijaitok?- mozi, görkorizás, téli sportok, állatok

Szeretitek a feltűnő dolgokat?- ha direkt azért csinálják, hogy feltűnősködjenek, akkor nem

Jó/Rossz tulajdonságaitok?- rossz: túl realista, jót most nem tudok hirtelen

Visszabeszéltek?- helyzettől függ

Szoktatok segíteni otthon?- persze

15/L

2013. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:)
2013. ápr. 13. 20:46
 4/6 piriiiiii ***** válasza:

55 kiló vagyok, 160 centi. Nem tartom magamat vékonynak.

Az én sulim kicsit más, ott nincsenek menők, se bénák és lúzerek, szóval... nem vagyok menő.

Nincs barátom. Nem tudom, hogy hányas méretű ruháim vannak, többnyire úgy választok ruhát magamnak vásárláskor, hogy felpróbálom, ha jó, megveszem, ha nem, nem. Nem nézek adatokat. :)

A stílusom... hát olyan behatárolhatatlan, nem nagyon hordok nadrágot, inkább szoknyát és ruhákat, télen is inkább öt harisnya volt rajtam nadrág helyett, szeretem a barna szín magamon és magam körül, az ezüst gyűrűket, festem magamat, de tudom, hol a határ, szóval igyekszem nőiesen kinézni /már amennyire ilyen kis csitri korban lehet :)/, mindeközben lazán és kényelmesen.

Régebbi zenéket szeretek hallgatni, rock and rollt, a Doorst, Rolling Stonest, Aerosmitht, szóval a 60-as éveket, de szeretem Jacksont, Stinget, Sade-t, Skye Edwardsot is, meg az Eddát pl., a P.Mobilt, Hobot, meg a Vad Fruttikat, a Kispált... szóval vegyes és jó a felhozatal. :)

Barna színű ruhám sok van, meg mellényeim, sál-mániás vagyok, szeretem érdekesen, de ízlésesen megoldani a ruhaviseletem.

Nem vagyok túl jó tanuló, az utóbbi időben nagyon sokat rontottam, valahogy elvesztettem az érdeklődésemet minden felé.

Szoktam káromkodni, igen. :D De igyekszem moderálni magamat.

Nem cigizek.

Szerintem mindenkinek mást jelent a megalázó... de... hát... nem igazán szoktam ilyet megjegyzést kapni. Ha mégis, akkor nem állok bosszút, nem verem meg a másikat, hanem magamban köbö összeomlok szép csendben.

Francia filmeket szeretek, művészfilmeket, western-filmeket, meg horrort, sci-fit, történelmit, és lehet elvont is.

Nem járok templomba.

Futni szoktam, régen lovagoltam, meg táncoltam is valamikor a múlt század elején... :D

Elég sokszor "roskadok magamba", szeretek egyedül lenni, és annál jobban is gondolkodni. Szoktam sírni, sőt, nagyon szeretek sírni, megkönnyebbít.

Szeretek írni, fotózni, olvasni, van egy gitárom is, néha azzal foglalom el magamat, szeretek kreatívkodni, sétálni, csak kint állni a napsütésben, beszélgetni és gondolkodni, filozofálni, filmeket nézni (amúgy filmrendező szeretnék lenni), egyedül lenni és a plafont nézni, mozogni, rejtvényt fejteni.

Feltűnő dolgok? Hm... nem nagyon szeretem őket. Vagyis szerintem teljesen felesleges dolog "feltűnni". Bizonyos esetekben persze nem így gondolom... (ha tetszik valaki :D) De az speciális megoldást is kíván.

Jó tulajdonságom, hogy... jó kérdés. Ez szerintem nagyon relatív, szóval lehet, hogy nem mindenki gondolja jónak pl. a zárkózottságot, a túlérzékenységet, de én igen. Vagy ott van még az értelem, az önállóság, a célok az életben, az, hogy látom előre az egész életemet, és mégis napról napra élek, nem tervezek előre semmit, mégis jól megvagyok, meg kitartó vagyok és makacs.

A rossz az örökös negatívságom, pesszimizmusom, és valamilyen szinten rossz is a zárkózottságom, meg hogy nem vagyok valami nyugodt lény. Könnyen feldühödöm, és ez rémes.

Igen, szoktam néha visszabeszélni, de ez egy összetett dolog itthon nálunk...

Szoktam segíteni itthon, ma is elmosogattam, felsepertem, feltöröltem, teregettem, segítettem sütni is. :)

Amúgy 16 éves vagyok, és nagyon-nagyon művészet központú leányzó, aki megbízható, de nehéz megszerezni a bizalmát, nagy empátiával bíró, és nem szereti a hazudozást, fontos neki a teljes őszinteség.

Asszem kicsit sokat nyomtam a dumát most, de mint mondtam, szeretek írni. :D

2013. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piriiiiii ***** válasza:
Úristen, bocs még egyszer, egy teljes regényt írtam a semmiről.
2013. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj.:)És köszönöm a választ !:)
2013. ápr. 16. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!