Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mért készítetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mért készítetek magatokról ilyen képeket?

Figyelt kérdés
Négykézláb másztok a földön, a melleteket kiteszitek. Valamikor derékfájós pózt vesztek fel vagy a koszos tükröt is bevetitek...
2013. márc. 17. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van?
2013. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bár én nem csinálok ilyeneket(még a kacsacsőröset se,fujj) de ha megnézed a beállásokat,a többségükkel tömve vannak a magazinok,plakátok. Aztán páran gondolják,hogy ha már fotó,legyen olyan,a többi meg követi őket. Mert " ha már neki is van,én is kipróbálom,nekem hogy áll,éésmertnekemiskell." Más ötletem nincs.:)
2013. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem azt nézzük mi csajok hogy épp milyen pózban vagyunk hanem hogy épp mikor nézünk ki jól és azt a képet tesszük fel amin a legjobbak vagyunk.
2013. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kettes rátapintott a lényegre, divat az egész, meg egymás majmolása. Kirakja mindenét, aztán meg sír hogy csak dugásra jó meg mindenki kihasználja. Hát az ilyen másra nem is jó mondjuk :D

20F

2013. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol vannak ilyen képek?
2013. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fészbúúúkon
2013. márc. 17. 14:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem készítek ilyen képeket, de akinek ennyi esze van, hogy ilyeneket rak fel internetre magáról, attól szerintem még az is nehezen elvárható, hogy egy vajas kenyeret megkenjen. De az is lehet, hogy igazából ronda, és úgy gondolja, hogy a sok smink meg a pózok segítenek rajta annyit, hogy egy pasit találjon, aki megdugja. Mondjuk ebben igaza van, csak aztán ne sírjon, hogy utána miért dobják ki az ajtón...
2013. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semmiért, nem készítek ilyen képeket, nem vagyok agyatlan r.banc :DDD
2013. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!