Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltetek már eBay-ről? Mik...

Rendeltetek már eBay-ről? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

én még nem rendeltem, de szeretnék...

Az érdekelne konkrétan hogy:

-mennyi idő után érkezik meg?

-ha az van oda írva, hogy ingyenes szállítás, és mondjuk Japánból van az áru, akkor azt tényleg ingyen szállítják ki? lehet ennek hinni?


HA VALAKINEK VAN BÁRMILYEN NEGATÍV TAPASZTALATA KÉREM ÍRJA LE! :)


2013. ápr. 14. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Rendszeresen rendelünk ebay-ről..

A szállítási idő általában annyi amit megszoktak adni. Mi azért hozzáteszünk pár napot még, ha nem érkezik meg jelezzük az eladónál. Nemrég történt egy ilyen eset. Kínából jött volna a csomag és nem érkezett meg. Írtunk neki, elnézést kért, hozzátette hogy újra postázza. Végül is egyszerre érkezett meg mindkét csomag. (az első elakadt) Így lett egy ajándékom is.

Ha a szállítási költség ingyenes akkor az ingyenes. Így lehet hinni neki..

Negatív tapasztalatom igazából még nem volt, mert utólag mindig korrigálva lett. Mint ahogy előbb írtam az elakadt csomagot vagy régebben amikor egy órát vettem, és nem az az óra érkezett meg amit rendeltem. De itt is jeleztük, elnézést kértek és 3 héttel később megjött az az óra amiért fizettem.

2013. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!