Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Itt is vannak olyanok, akik...

Itt is vannak olyanok, akik abbahagyták a TV-nézést?

Figyelt kérdés
Én néhány napja nem nézem a dobozt, csak a netről töltött kedvenc vígjáték sorozatot nézem (Frasier, a dumagép), és úgy érzem sokkal nagyobb az életkedvem.

2013. ápr. 15. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A 6. voltam.

ma volt családi tévézés. Nem tudom, ez kinek jó, hogy szó szerint ugyanazt az 5 remklámot egy óra alatt négyszer is bejátsszák. nagyon unalmas, zavaró. ha már ennyi idő alatt beleuntam abba a pár reklámba (1 óra),akkor milyen lhet annak, aki minden nap tévézik?

De rádióval is volt ilyen. délelőtt ment itthon a rádió, pár percet hallottam belőle. úgy alakult, délután is ott voltam, ahol szólt a rádió, de éppen pontosan ugyanaz ment, mint délelőtt. rettentően változatos a műsor, gyerekek, a műsorok kb. fele csak ismétlés! :D

2013. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kb egy éve nem nézek tv-t , csak, ha meccs van vagy rokonoknál vagyunk. nem is bánom mert amennyi hülyeség van benne az gáz. sorozatokat nézek meg filmeket a sorozatokat angolul szoktam nézni
2013. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok és azt is netről töltöm reklám nélkül
2013. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!