Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Miért csinálja...

Mit tehetnék? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki szerintem most már nem is igazán szeret. Mindig kedves vagyok vele, de ő valamiért nem szeret. Múltkor itt volt nálunk, és facebookoztunk és ugye ő is belépett a sajátjába. Aztán bejelentkezve maradt, és mikor másnap felmentem a facebookra, akkor automatikusan az övébe léptetett bele a gép. Én meg észre se vettem csak ahogy szoktam néztem az üziket. Rámentem az egyikre és megláttam benne hogy szinte állandóan rólam van szó. Aztán rájöttem hogy nem a sajátomban vagyok. És elkezdtem olvasgatni az üziket... :S És ez a beszélgetés egy fiúval van akit nem nagyon szeretünk. És mindent kitálal neki rólam. De szinte mindig mindent rólam. olyat mond hogy én szerelmes vagyok az egyik fiúba, pedig nem is igaz. Már 100-szor mondtam neki hogy nem vagyok belé szerelmes de mindig mindenkinek ezt mondogatja. Annyira idegesítő... Abból amit láttam mindig azt mondta neki hogy hülye vagyok, hogy nagyon utál és ilyenek. Nem is gondoltam volna róla hogy ezt csinálja a hátam mögött.

Szóval mit tegyek? Ő az egyik legjobb barátnőm. Legalábbis eddig az volt. Mondjam meg neki? Vagy azzal csak rontanék a helyzeten?

Léci segítsetek! :/

12/L



2013. ápr. 22. 18:50
 1/4 anonim válasza:
Szerintem keress másik barátnőt. Aki a hátad mögött is a pártodon van.
2013. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha ilyen szemét veled, nem hiszem hogy "rontani" lehetne a helyzeten. Mondd meg neki a magadét!
2013. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak ha megmondanám neki akkor azt hinné hogy beléptem a facebookjába. Mert még régen elmondta a jelszavát, de nem léptem be... :/
2013. ápr. 23. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne légy gyáva!légy merész mond meg a magadért hogy ezt mégis hogy gondolod te ezt??? ha ő ilyen rohadt szemét veled akkor szakíts meg a baráti kapcsolatott aztán így járt
2013. ápr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!