Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Első helyen jelölt iskolába...

Első helyen jelölt iskolába megnéztem interneten oda azt írta felvettek de én nem akarok abba menni én a második suliba szeretnék menni. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Első helyen jelölt iskolába megnéztem interneten oda azt írta felvettek de én nem akarok abba menni én a második suliba szeretnék menni. De azt a suliról még nem tudok semmit hogy oda felvetek-e vagy nem azt még nem tudtam megnézni mit tudnák tenni hogy a második suliba kerüljek? Vagy ha oda is felvesznek akkor én döntök hogy hova megyek? Egyszerűen nem érdekel mert az első suli az műszaki és engem az nem érdekel már.

A második az egészségügyi az jobban érdekel sokkal.

Eleinte a műszaki suli harmadik volt csak cseréltünk a sorrenden de már az nem érdekel de 100feletti voltam és az első helyen van ennyit jelet??

Második suli az egészségügyi ott az első 30ba benne vagyok és oda szeretnék menni.


2013. ápr. 23. 18:40
 1/1 anonim válasza:
Hiába. Maximum majd átmész később a másik suliba. Ha felvesznek, majd év közben.
2013. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!