Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sose fog viszont szeretni egy...

Sose fog viszont szeretni egy lány se?

Figyelt kérdés

16 f vagyok, és akárhányszor tetszett egy csaj, elutasított, vagy volt barátja .

"normális válaszokat, ha lehet"


most is van, aki tetszik, de ő messze lakik. és nem tudom, h viszont szeret -e. vmikor lementem hozzá gyálra, levéllel, húsvét, csak az a baj, 2x találkoztunk, és nem ismertem fel a házukat. Ha ez számít: Fatimének hívják. Fatime B. fekete hajú...


mi van, ha ő is elutasít?



#szerelem... soha
2013. ápr. 27. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos fog, de még fiatal vagy. Sok emberrel találkozol még és sokat is fogsz változni. És a személyiség, viselkedés, kisugárzás többet jelent mint a kinézet.

Ahogy a párom mondta régen: 16 évet vártam rád, dehogy engedlek el :D

2013. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

kb. én is így vagyok vele. képtelennek látok egyetlen egy normális srácot is találni...persze mindenki biztat. majd talán egyszer lehet, de nem mostanában az tuti.

később majd sikerül vkit találnod. tényleg elég fiatalok vagyunk még. ne keseredj el!

17/L

2013. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek :D ment a zöld!
2013. ápr. 28. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!