Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 13 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 13 éves lány és egy 15 éves fiú tudja egymást igazán szeretni, és hosszútávon működhet?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?:)

2013. ápr. 26. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

őő nemigazán:S

illetve hogy ":S" szmájlit kell e raknom, vagy ez jó e, azt nem tudom eldönteni...:D

pár hónap lehet belőle, vagy akár évek is, de igazából nagy az esélye, hogy felszínes kapcsolat lesz.. pont azért, mert érzik azt a hatalmas szerelmet, és nem látják egymást tőle:D önmagában amúgy ez jó dolog, csak tapasztalat és megfelelő látásmód híján ez gondot okozhat

és nem utolsó sorban amúgy elég nagy csalódást is okozhat


szóval nyugodtan jöjjetek össze meg ilyesmi, de egyrészt a korotoknak megfelelően viselkedjetek (ne kúrjatok!) és ne higgyétek, hogy halálig tart:)

2013. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezt nem lehet pontosan megmondani. Emberfüggö. Egy ismerösöm pl. 15 évesen kezdett járni a 13 éves pasijával, mi már azt hittük hogy összefognak házasodni erre 7 év után teljesen különmentek. De ilyen kapcsolat nem tart sokáig mert még nem tud annyira komoly lenni. Amiben biztos vagyok, és ezt több helyröl hallottam/mesélték, hogy megbánták hogy a tinis éveikben csak 1 emberrel voltak egész végig.
2013. ápr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm, aki kb még 10évesként jött össze egy farsangon egy nála egy évvel idősebb fiúval és még együtt vannak. Ennek kb 10 éve, szóval működhet, van rá példa de nem ez a megszokott.
2013. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy intelligens válaszokat írtatok, és nem ítéltetek el a kor miatt.:) igazából még nem tart ott a dolog, hogy összejöjjünk, csak tudni szerettem volna, hogyha esetleg.. mire számítsak..:)
2013. ápr. 26. 22:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

a legjobbakra! legyen a cél mindig a legkiegyensúlyozottabb, legtökéletesebb kapcsolat... aztán az esetek nagy százalékában (nem csak a ti korotokban) messze nem lesz az, de ilyenkor az ember tanul egyet, hogy mi lehetett a baj:)

szóval számíts mindenre, és ne számíts semmire:D (bármi megtörténhet, de ne gondolkozz rajta, hogy megéri e)

2013. ápr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:DD
2013. ápr. 26. 22:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

13 éves korom óta ugyanazt szeretem, pedig azóta volt alkalmam kiismerni.

Szerintem működhet, mert volt már rá példa, és lehet, hogy ti elég értelmesek és szerencsések vagytok. Azonban nehéznek nehéz lesz, mert megfelelő tapasztalatok hiányában nem biztos, hogy rögtön tudni fogjátok, hogy kell megoldani a problémákat, a lány még nem tud nőként viselkedni és a fiú sem férfiként, na meg ilyenkor még a szülők is beleszólhatnak.


Azért szurkolok nektek :)


17/L

2013. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is attól tartok..

Köszönöm a biztatást :)

2013. ápr. 26. 22:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

magasság? kor? tömeg? a szerelemben nem játszanak szerepet...! 

szal' nyugi, összejöhettek, és szerintem csak tőletek függ, h meddig lesztek együtt! ;)

sok sikert!

2013. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm a kedves kommenteket :)
2013. ápr. 28. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!