Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gimis kollégiumi élet?

Gimis kollégiumi élet?

Figyelt kérdés

Mesélnétek nekem erről? Mert sokaktól hallottam hogy rossz, mert a nagyobbak kikezdenek meg ellopnak mindent, elveszik a ruhád, a kajád, és hát nemtudod rájuk bizonyítani hogy ő volt hacsak nem írtad bele a ruhádba a neved! Ezt nekem ajánlották amúgy.

Jókat is hallok róla, mert elvileg az egész koli egy nagy család, és segítenek egymásnak ott meg minden.

Igazából kíváncsi lennék az egész mindenre ami ezzel kapcsolatos, jó és rossz dolgokra is nagyon ! !


2013. ápr. 28. 20:29
 1/2 piriiiiii ***** válasza:
94%

Egy évig voltam koleszos.

És mondjuk úgy, hogy a helyzet néha úgy áll, ahogy leírtad.

A kolesz egy nagy család, mindenki ismer mindenkit természetesen, és én szerettem ilyen téren a hangulatát.

De viszont tényleg voltak lopások. Meg néha nehéz együtt élni több emberrel, vannak civódások.

Azért lakok most már itthon, mert túlságosan szabályozva éreztem magamat, nem dönthettem egy csomó mindenről én, márpedig nekem ez fontos. Jó volt, hogy egy kis rendszer lett az életemben, hogy mikor kajáltam, mikor tanultam, mikor feküdtem le aludni. De néha ezt túlzónak éreztem.

Az nem teljesen igaz, hogy a nagyobbak kikezdenek az emberrel, mert épphogy életre szóló barátságok köttetnek néha, és aki meg lopkod, az nem is ad magáról semmilyen jelet, nemhogy még kikezd az illetővel, akitől lopkod...

Na meg a nevelőnők... hát van, aki nem is értem, minek megy nevelőnőnek, mert úgy tűnik, rühelli a gyerekeket.

De van nevelőnő, aki meg azt hiszi, hogy a gyerekek a sajátjai, és már-már annyira személyeskedik, annyira bele akar szólni az életedbe, mintha a saját anyád lenne...

De ez lehet, hogy csak az én koleszomban volt így. Nem rossz hely végül is, a legjobban a szobatársaim hiányoznak, voltak nagy nevetések, hülyülések.

2013. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Niki0510 válasza:
Szia! Nálunk kisebb rejtélyek voltak :D például hogy ki tette arébb a ciccainkat, ki használta el a wc papírt :D Lopás.. hát az egyik csoporttársamról tudok, de őt kirúgták. És más lopás nincsen. Nem veszik e a kaját sem, sőt semmit. Nekem semmim nem tűnt el például. A nevelőkkel nem vagyok nagyon megbarátkozva, talán egyedül a csoportvezetőmmel, de még vele sem. Mondjuk van egy aki szerintem nagyon jó fej :) hamar megszokod majd :) Nem tudom, hogy lesz-e ott pl ismerősöd, mert úgy könnyebb :) Nekem például volt :)
2013. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!