Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallotatok már olyan külföldi...

Hallotatok már olyan külföldi munkaközvetítő cégről h CV CYCLONE megbízhatóak valós cég?

Figyelt kérdés

a honlapjuk alapján egész igazinak tűnik de sose lehet tudni

[link]



2013. ápr. 30. 15:31
 1/5 fersk ***** válasza:
79%

Munkáért soha NE fizess!

Honlapjuk szerint pénzt kérnek az állás megszerzése előtt.

2013. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

hát maximum 5-10 rugót ha kérnek a cégek, de általában tényleg nem ajánlott

viszont olyan is van, ahol az adminisztrációért kérnek el ennyit, de nagyon meg kell nézni kinek adod oda

2013. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a fizetés részét én se értem elméletben 1 cég se kérhet 1 fillért se közvetítésért
2013. ápr. 30. 20:53
 4/5 Csuhi81 válasza:
100%

Én már fizettem egyszer közvetítő cégnek. 100 ezrembe került, 2 hét múlva volt munkám Ausztriában. Amit adnak cserébe: pályáztatás 12000 vendéglátóhelyre, CV fordítás, bizonyítványfordítás, szezon végéig aszisztencia. Nekem megérte. Valamint garanciát adtak, hogy ha második pályáztatásra sincs munkám önhibámon kívül, akkor visszaadják a pénzem.


Erről az oldalról nincs infóm, de paypal fizetés már gyanús, magyar ÁSZF sincs, hogy tényleg betartják az ígéretüket, nem tudhatod. Nem is ígérik, hogy mindent megtesznek, hogy legyen munkád. Nincsenek referenciák.

2013. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem kamu.Ki tudja a cimüket?Szerintem Ők maguk sem.Weboldalt bárki készithet.Anglia tele van ilyen kamu cégekkel akik munkát igérnek.Csak valahogy mindig lemarad a pontos cim.Nincs irodája egy cégnek,az meg hogy lehet?Here we r.
2014. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!