Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Helllooo! Jó kis szivatások...

Domimii kérdése:

Helllooo! Jó kis szivatások kellenének! Lehetnek durvák is de ink viccesre mégis isegesítőkre gondoltam! Van ötletetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Apummal nagyon tönkre ment a kapcsolatunk mióta elvált anyumtól. Most mi külföldön élünk ezért hála istennek nem kell látnom! Viszont, szolt az ügyvédünk hogy a válási papir szerint 2 hetet muszáj vele töltenem a nyáron. Mivel utáljuk egymást arra gondoltam h megszívatom kicsit hogy legalább jól szorakozzak abban a két hétben. Van ötletetek mivel szivathatnám meg?

2013. máj. 5. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem inkább viselkedj normálisan, és örülj, hogy van apád.
2013. máj. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1 Nem biztos, hogy jó, ha az embernek van apja.


"isegítősökre"? Az milyen?:D

2013. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
idegsitőkre *
2013. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
idegesitőkre akart lenni szerintem
2013. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem jobban hasonlít a "kisegítősökre" szóra.:D
2013. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
igen , de úgy nincs értelme
2013. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
97%
Legyél ötös nyelvtanból, akkor elveszíti a fogadását, miszerint egyszer megfogsz tanulni helyesen írni.
2013. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha apád annyira utálna nem 2hetet,de 2percet sem akarna veled lenni.Örülj neki neked van apád.Mondjuk téged kéne megszívatni helyre rázodjon a kis agyad.
2013. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

Első lépés: Először vágd le a körmöd. Utána mosd meg a hónaljadat. Alaposan ám!

Második lépés: Vegyél fel egy új zoknit. A trükkhöz fontos, hogy öblítővel legyen mosva!

Harmadik lépés: Vegyél egy Big Macet.

Negyedik lépés: Vegyél egy nagy flakon ketchupöt.

Ötödik lépés: Egyed meg félig a Big Macet, és nyissad ki a ketchupös flakont (a zárófóliát vegyed le, de ne használd még). A Big Mac maradékát tegyed el a dobozba.

Hatodik lépés: Csöngess be az apád ajtaján és fuss el, hogy ne lássa te voltál amikor ajtót nyit.

Hetedik lépés: nevess a hihetetlen szellemességeden.

2013. máj. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Idegesítő akart lenni bocsii.

Amugy hidd el nem akar velem tölteni semmi időt de mivel kell ezért muszály. Különben egymáshoz sem szóluk és nolyan durva a helyzet h a mostohatesóimnak ad kaját engem meg le se hív enni, vagy ha mégis én egy kenyeret kapok és egy vizet... szóval nem hiszem h velem lenne a baj...-.-

2013. máj. 5. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!