Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Golyataborba menjek e? ( a...

Tapicuki kérdése:

Golyataborba menjek e? ( a tobbi lent)

Figyelt kérdés
Az a baj hogy elegge allergias vagyok, es most nyaron lesz golyatabor, es nem tudom hogy elmehetek e, nem fognak e hulyenek nezni ugy hivni " az a lany aki semmit se ehet" mert az az igazsag, hogy nem ehetek pl. olyan alap dolgokat mint a liszt tolyas tej... Es amikor tavaly voltam taborba (ottalvos) akkor is csomoan furan viselkedtek. meg anyukam egy vagon kajat kuldott el velem!!! Es nem tudom mit tegyek!!!!! Anyukam szerint termeszetesen menjek golyataborba , de en nem vagyok biztos benne, es koszi ha vegigolvastad, es ,meginkabb koszi ha valaszolsz is :)

2013. máj. 6. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban furcsállják majd a "tolyast", mint azt, hogy megeszed-e vagy sem.
2013. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy milyen a közösség, de ezt meg nem lehet előre megmondani. ha értelmesebbek, akkor legleljebb kiváncsiak lesznek rá, kérdezgetik majd, hogy ezt meg azt ehetsz-e, stb. ha tahók, akkor lehet, hogy furán fognak nézni rád, de ennek elég kicsi az esélye. mond meg nekik, hogy allergiás vagy, nem tudsz mit tenni.
2013. máj. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat igen, remelem nem lesznek tahok!! Es amugysem tudnam anyukamat meggyozni arrol miert nem akarok menni!
2013. máj. 7. 18:03
 4/4 anonim válasza:
Menj. ;)
2013. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!