Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megváltozott a legjobb barátnő...

Megváltozott a legjobb barátnőm mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon megváltozott az LB-m(oszttársam) kb egy fél éve van barátja és körülötte forog az egész világ egyfolytában róla beszél (megértem h most mindene a srác de a srácot ismeri fél éve engem meg már 12 éve és nekem ez már sok)rám már nem is figyel nem érdekli mi van velem felőle a lábam is kitörhetném az sem számítana neki.


Én mindig meghallgatom őt de ő soha. Most lett jóba az oszt.-ból egy másik lánnyal és én már nem létezek neki amikor mindenben én segítettem neki ha bármi volt számíthatott rám és nekem ez nagyon rosszul esik.


Főleg mst h egy másik bnőm elmegy fősulira és vele szoktam jókat bulizni de ő is elmegy nem lesz senkim, van egypár ember akivel még jóban vagyok meg nagyon jól kijövünk de ez nem ugyanaz azokkal nem lehet bulizni mert nem olyanok és nem naon mennék velük olyan helyre. Meg ők se nagyon hallgatnak meg.


Igazából engem úgy mond nem sok ember hallgat meg persze én hallgassam meg mindenki panaszát segítsek nekik de ők engem soha. Egyedül aki mst megy fősulira vele mindent megtudtam beszélni régebben nem volt olyan h jobban éreztem magam vele mint az osztársammal de ez is bekövetkezett inkább vagyok a jövőre fősulis bnőmmelmint az oszttársammal és boldog vagyok vele de ez is meg fog szűnni jövőre. mit tegyek az oszttársammal ? én még mindig akarok barátkozni de visszaakarom kapni a régi énjét amikor még nem játszotta meg magát.


2013. máj. 7. 15:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek, h mi tévő lgyek
2013. máj. 10. 07:35
 2/3 anonim válasza:
Elsőnek is azt kérdezném, hogy hány éves vagy?
2013. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
19 tom idős vok h ilyeneket kérdezzek de téll mr nm tok mit csinalni régebben beszéltem vele de semmit se változott azota.
2013. máj. 12. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!