Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19éves vagyok 165cm 54kg,...

19éves vagyok 165cm 54kg, szeretném kicsit fel turbózni magam (testileg). Az alakom meg van hozzá és akaratom is. Már csak az lenne a kérsdés, hogy hogy kezdjem? Mit szedjek? Milyen tömeg növelőt? Amivel gyors hatást érhetek el?

Figyelt kérdés

2013. máj. 7. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább járj el edzeni és ne azokat a szemeteket szedd. Azzal csak a szervezetedet mérgezed :) De a te döntésed :)
2013. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyértelmű. oda is járok. nem csak szedni szeretném és várni,hogy legyen valami.
2013. máj. 8. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mit szedjek? Milyen tömeg növelőt? Amivel gyors hatást érhetek el?"


Maszturbálj. A gyors hatás meglesz! Nem értem, minek vesződsz ezekkel, anyuci már nem hív jóképűnek? Az akaratod megvan, az látszik, a világ meg csak nem akar behódolni... Milyen időket élünk. Már a 19 éves alfahímeket is tönkreteszik ezek a fránya politikusok. Hogy hogy kezdd? Rendelj egy guminőt, meg egy kis síkosítót. Már azért se véletlenül a boltba menj el, hiszn házhoz viszik! És apuci pénzből fizesd, hiszen egy normális 19 éves még otthon él és nem dolgozik. Hiszen anyuci a legjobbat akarja a kicsi fiának.

2013. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó te is egy igazi keyboard warrior vagy :DD
2014. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!