Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jehova tanui! Miert alltatok...

Jehova tanui! Miert alltatok at erre a vallasra?

Figyelt kérdés
Szoval,csak erdekel,hogy mi fogott meg ebben a vallasban es miert alltatok at erre?Es miert mondjak azt,hogy Jehovak a kivalasztott nep? Lecci valaszoljatok :D :D :D

2013. máj. 7. 21:37
 1/8 anonim válasza:
31%

MEGGYŐZŐDÉSBŐL: Az egész világ a gonoszságban fetreng és Istentől elidegenedik. Minden vallásban van valami jó, de a lényeg HAZUGSÁGOT tanít Istenről pl. háromság, lélekhalhatatlanság, pokol és lehetne folytatni.


egy Tanú

2013. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt :) :D
2013. máj. 8. 08:26
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Jehova Tanúi nem szeretnének olyant állítani, amivel megbántanak más embereket. Sokan, nagyon komolyan veszik a vallásukat, és nem volna helyes, hogyha egy Tanú azt mondaná, hogy "mi vagyunk a kiválasztottak". De Jehova Tanúi lelkiismeretsen Tanúskodnak az igazságról: Isten létezésére bizonyítékok vannak, és szándéka van az emberekkel. De van neki egy ellensége is, egy szellemszemély, aki a teremtés kezdetén becsvágyból elpártolt Istentől, és azzal vádolja Istent, hogy nem helyesen gyakorolja az uralkodását, és hogy ő jobban tudná az embereket irányítani. Isten, megengedte, hogy Sátán bebizonyítsa, hogy valóban egy jobb uralkodási formát biztosít. Ezt azért kellett megtennie, mert végérvényesen szeretné lezárni ezt az ügyet. sok ember, aki bizonyítottan megismeri az Igazságot istenről, és a világ helyzetéről, úgy dönt, hogy Jehova Isten oldalán, sok embernek elmondja az igazságot Jehováról, és hogy ő egy Jó Isten. Ezért viselik ezt a nevet, hogy Tanúi, mert készek Tanuskodni róla, még a legnehezebb helyzetben is. Sokszor meg azért ölték meg őket, és gyűlölték őket, mert Sátánnak, egy erőltetett módon, sikerült félrevezetnie az egész lakott földet, és sokszor még azok szívébe is elültetni a Jehova Tanúi iránti előitéletet, akik egyébként korrekt, rendes emberek. ezért lettünk hát Jehova Tanúi, hogy tanúskodjunk róla, és meg is győződtünk, ahogy előttem is írták . :-) Köszönjük az érdeklődő kérdést, és azt, hogy ezt kedvesen tetted :-) Szia :-) Egy Tanú
2013. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
35%
Én fiatalon lettem tanú, 13 évesen nem annak neveltek. Nekem a keresztényi társaság volt megkapó, meg az, hogy mindenki egyformán tanulhat az összejöveteleken, nincs klikkesedés, meg ilyesmi. Igaz barátokat szereztem és sok bajtól megóvott az, hogy a bibliai tanítás szerint próbáltam élni. Ez védelmet jelentett nekem, mert ma sok fiatal rossz életet él, és learatja tettei következményeit. Istennek mindig is volt egy választott népe. Érdekes gondolat van a Bibliában. Olv. el. Minden jót. Norbi.( Cselekedetek 15:14)
2013. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
78%
KI IRNA NEKEM PRIVIT LÉGYSZI LENNE 1-2 KÉRDÉSEM TÉMÁKROL AMIT NEM ÉRTEK A BIBLIABAN. LÉGYSZI VALAKI. TANULMÁNYOZTAM A BIBLIAT
2013. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
57%
Például én azért álltam át mert Jehova Tanúi igazából a Bibliát tanítsák, és itt meglehet vizsgálni többféle fordítást, hogy egyezik-e azzal amit a tanúk mondanak.
2014. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gyurci itt vagy Gyurci

nincs itt

folytasatok nyugottan

2014. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is Jehova tanúja vagyok ,és jól érzem magamat a vallásomban azért mert itt állandó szeretet vesz körül már évek óta . Csodálatos életem van ,és sose lennék más vallású . Sok évvel ezelőtt át álltam ,de nem bántam meg, azért álltam át mert itt lehet melegséget ,szeretetet és boldogságot kapni !
2014. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!