Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az Éjjel Nappal...

Szerintetek az Éjjel Nappal Budapest is csak kamu?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy szerintetek ez is olyan hogy megmondják hogy mit csináljanak? Mint pl a vacsora csata, valóvilág stb. Szóval szerintetek kamu? Talán megmondják hogy kivel szexeljenek meg ilysmi?
2013. máj. 9. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy kamu. Miért mit hittél? Ugyan olyan szappanopera ez is mint a barátok közt pl csak itt amatőrök vannak.
2013. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze, meg van rendezve...
2013. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetesen!
2013. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az! Sőt, még nagyobb kamu, mint a VV vagy a vacsoracsata.

Én nem bírtam egy részt sem végignézni, meg a beharangozóban is folyton az van, hogy "ÚRISTEN, HOGY MONDHATTAD EL NEKI, HOGY LEFEKÜDTÜNK?" XD Szóval, nem az én műfajom, mindegy, szerintem valami szappanopera lehet.

2013. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utálom az éjjel nappal bp-t. Ezt tanítják a fiataloknak? Nos én 12 éves vok és az én osztályomba sőt alattam az 5. osztályba mindenki erről beszél m,eg ha már 1ó évesek mlennének jelentkeznmének.
2013. máj. 9. 14:48
 6/10 anonim válasza:
100%
Mivel ez egy sorozat igen, megvan rendezve :)))) -.-
2013. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Komolyan sok ember beleéli magát ezekbe a népbutító műsorokba. A két kezemen megtudnám számolni az agysejtjeidet....
2013. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ráadásul ezt még úgy is kezdték, hogy "fikciós reallity". vv-nél ugyebár sosem vallják be, pedig köztudott...:D egyébként nem ilyen mélyen. inkább azt mondanám, hogy improvizálás. szóval mondanak egy témát, és azt ezek megvalósítják, megjegyzem rettenetesen hiteltelenül...eröltetett. és valóban, aki ennek ellenére is valósnak tartja, annak tényleg nem sok agysejtje lehet.
2013. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem rögtönöznek,megvan mindenkinek a szerepe.
2013. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Amanda03 válasza:
Csak kamu mivel sorozat :)
2014. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!