Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten jól fizető erotikus...

Budapesten jól fizető erotikus állás?

Figyelt kérdés

Hol érdemes keresni?Hogyan lehet kiszűrni a kamu hírdetéseket?Elsősorban olyan állás érdekelne,amivel rövid idő alatt nagyon sok pénzt lehet keresni.

(És előre is megköszönném,ha az ítélkezéstől megkímélnétek,mert sajnos nincs más választásom,a családom tönkretett lelkileg,amely által testileg is megbetegedtem.Ez az egyetlen kiutam,hogy külön költözhessek.Sajnos a szakmámmal nem keresnék annyit,amiből ez hamar megoldható lenne)



2012. aug. 29. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Gratulálok, nem tudok nem ítélkezni, én kimásztam a sz*rból enélkül is, hánynék magamtól ha ilyen munkát kéne végeznem. Ezzel csak magadat teszed tönkre, nem értelek, semmi értelme egy ilyen kiút nem kiút, mert az emberek ezután sz*rba sem fognak nézni többé.

Ha valóban olyan beteg vagy testileg akkor erre a munkára is ugyanolyan alkalmatlan vagy, sőt...

2012. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó,én meg megmondtam,hogy nem vagyok erre kiváncsi,semmit nem tudsz...a testi betegség nem csakk ott kezdődik,hogy hiányzik a fél karod,de mindegy.Az meg baromira nem érdekel,ki mibe néz,így se néznek sz@rba se,holott én voltam mindenki melett,amikor már senki más. erről ennyit,megspórolhattad volna az energiádat.
2012. aug. 29. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoktak hirdetni újságokban, és láttam olyat, hogy webkamera mögé kerestek lányokat,szerintem próbál meg keresni iylen cégeket, beírod a google, és oda küldesz egy önéletrajzot.
2012. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
syia en a helzedben kulfoldre mennek tudok is egz jo helzet angliaban eleg jol kerestem
2012. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 celine112 válasza:
Szia Jenni vagyok Nemetorszagban elek es tudnak segiteni erotikus munkaba itt kint:)100%
2014. febr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!