Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csalódtam önmagamban. Hogyan...

Csalódtam önmagamban. Hogyan tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval kezdem az elején. Informatikusnak tanulok már 3.éve és most jöttem rá ,hogy nagyon elrontottam az iskolaválasztást anno 8.-ban mert nem akarok informatikus lenni.Vagyis a programozás része nem megy...egy mukkot nem tudok belőle, meg ami nehezebb egy kicsit infóból az már nekem nagyon magas.El akarok menni másik iskolába, csak nem tudom ,hogy milyen tagra/szakra (ami jól fizetős és szükség van rá a mai világban).Nyilván nem fodrász akarok lenni.Annyira szeretnék valamihez igazán érteni ami kell a mai világban.Tudom gáz,hogy feladtam és most csalódtam is önmagamban mert nagyon büszke voltam rá hogy a környék legjobb sulijába járok és informatikus leszek majd és bele is éltem magam :D Segítsetek ....hozzáteszem azt is hogy semmiből nem vagyok úgy igazán jó :s és nem is igazán érdekel egyik tárgy sem 3-mas szinten vagyok :S

Áh nagyon elvagyok keseredve =( nem tudok magammal mit kezdeni tiszta béna vagyok :S

gondolkoztam azon hogy leszek akkor kozmetikus...mert az végül is nem rossz....de ahhoz meg kémiát meg bioszt kell(ene) tudnom és az se megy meg már nem is tanulok olyat.

A másik amin még gondolkoztam az a lakberendező ...annak sokat kell tanulnia vagy mit kell tudni?

bocsi ha hosszú lett de ki kellett írnom magamból, aki elolvassa és válaszol rá annak nagyon megköszönném

ja és a mostani 8.-osoknak üzenem hogy nagyon gondolják meg hogy hová mennek...


2009. szept. 30. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Úgy látom, sem igazán érted ezt a dolgot!
2009. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát köszönöm ezt a nagyon hasznos választ
2009. okt. 1. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
minden ember tehetséges valamiben. Ne az legyen a szempontod, hogy olyat találj amire úgymond "szükség van" mert ezt egyrészt sosem lehet tudni, másrészt meg fontosabb, hogy olyasmivel foglalkozz, amiben tényleg örömed leled! hogy ez mi, azt csak te tudhatod, de tényleg, akármi lehet. Ha leírod, mi ez, talán kapsz ötleteket hogy mit kellene tanulnod.
2009. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ

de csak ilyen gagyi dolgokhoz értek pl körömdíszítés vagy smink..most legyek manikűrös?:S manapság az embereknek nincs pénze ilyenekre

2009. okt. 4. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!