Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti miket használtok?

Ti miket használtok?

Figyelt kérdés
NE ÉRTSÉTEK FÉLRE!! :) a kérdésem milyen jo szlengszavakat használtok:PL:KÉRI,SZIVEMRE HOZOD,Kapja,Marja,Adja,Szeretem.Ha valaki nem tudná akkor mondják hogyha valaki vicces vagy ciki helyzetbe kerül mondanátok ilyeneket ? :) 17/f

2013. máj. 12. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Má' megbocsáss, de biz' egy büdös szót nem értek. Tanulj meg magyarul, talán ezzel kezdd. Igen, mindenképp az lenne a legjobb.
2013. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D szóval!

Milyen szleng szavakat használtok lehet magyar is meg angol is :) :D

2013. máj. 12. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem.
2013. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, az én agyamban nincsenek így rendezve, hogy egyből ki tudjam írni az összeset, nem egy mappában vannak, de ha érdekel sok kifejezés, üss föl egy szlengszótárat. Sőt, vannak angolul könyvek, amikből direkt rengeteg idiómát, szleget, phrasal verböt lehet tanulni.
2013. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!