Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék barátokat szerezni,...

Hol tudnék barátokat szerezni, ismerkedni? Vp. -i vagyok

Figyelt kérdés
Nekem van egy jó pár ismerősöm pl. facebookon, de olyan,h barát...hát talán van,de csak talán.Sokszor vagyok szomorú mostanában,mert itt a jó idő, és néha nincs kivel elmennem mondjuk fagyizni, vagy pizzázni,v. bármi..és ez nagyon elkeserít.Azthiszem mindenem megvan az életemben, csak egy dolog hiányzik.egy jó barát!akit tényleg érdeekl,h mi van velem..és nemcsak akkor ír,ha akar tőlem valamit, de én azt tapasztaltam,h ilyen nincs..néha azt gondolom,h velem van a baj,de mások szerint nem
2013. máj. 15. 23:09
 1/1 Sparr0w ***** válasza:
Felmerül a kérdés hogy tettél érte valamit hogy legyen barátod? Amúgy az emberek jó része nem épít igazi kapcsolatokat mert csak sekélyes dolgok érdklik őket, így aztán nincs is sok haszna a felszínes barátságuknak.
2013. máj. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!