Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most ez mi? Miért irigykedik...

Most ez mi? Miért irigykedik ha nem hajlandó dolgozni?

Figyelt kérdés

Van egy "barátnőm" aki beszólogat nekem, hogy nekem milyen jó, mert tudok félrerakni pénzt. Ez eddig oké, de nem jóindulatból teszi. A családi helyzet nem túl jó náluk, mint ahogy nálunk sem. A lényeg, hogy ő nem hajlandó dolgozni egyetem mellett, hogy legyen több pénze, vagy otthon valahogy tehermentesítse a szüleit. Én amellett, hogy próbálok itthonra segíteni (Persze a forrásaimhoz mérten, pl. veszek gyümölcsöt, kenyeret ha úgy jön ki. Nem várják még el az anyagilag való beszállást ameddig tanulok, csak utána) és emellett amennyit tudok félrerakok, hogy később tudjak önállósodni.

Ráadásul az tetszik a legjobban, hogy pont ő mondja, mikor nekem azért az elég sok mindennel jár, hogy nem költöm a pénzt. Például 2-3 éve nem voltam sehol sem nyaralni, egy éve körülbelül semmilyen új ruhát nem vettem magamnak.


2013. máj. 16. 14:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!