Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyen újra társasági...

Hogyan legyen újra társasági ember?

Figyelt kérdés
régebben mindig társaságba jártam, mikor összejöttem a mostani párommal,akkor is.. nagy a család, sok unokatesó van akik ugyanolyan fiatalok mint mi így sokat jártunk össze. szomszédok, barátok, szülők, hülyéskedés, bulik, házibulik, sütögetések, stb... sokat viccelődtem én is, szerettem beszélgetni, mindig volt témánk.. viszont pár évre kikerültünk külföldre.. alig volt magyar, ismerős, ha már tudtuk a nyelvet, akkor sem volt olyan közeg akikkel lehetett volna beszélgetni hülyülni.. így mikor hazamentünkn nagy ritkán kevesebbet is beszélgettem, nem találtam fel magam úgy egy társaságban.. visszahúzódóbb lettem.. nincs már önbizalmam sem semmi.. viszont szeretnék újra a régi lenni.. ráadásul végre megyünk haza magyarországra gyerekválallás miatt.. hogyan lehetnék újra önmamgam? hogy feltudjak oldódni, tudjak beszélgetni, hülyésekdni mint rég?
2013. máj. 17. 09:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!