Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autó-mata váltós kocsit...

Szultán xy kérdése:

Autó-mata váltós kocsit szeretnék venni meg éri-e többi lent?

Figyelt kérdés
bmw 320 ast szeretnék venni ez egy 2001 es évjárat autómata váltós 128000 km futott,az autó messzi van a hoz hogy lel mennyek megnézni majd rájöjjek hogy rossz a váltója vagy mert nem tetszik,eddig manuálist vezettem közel 200000 km-t azzal semmi bajom nem volt de így h lecserélem vannak kétségeim,meghibásodások a rá költendő összeg,ja és elég sportosan vezetek szeretem hajtani a gépet hogy azt birná-e kb ennyi,valakinek volt ilyen típusú verdálya?

2013. máj. 17. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
A buszon automata váltó van nekünk, és a vezető beszélt valakivel, azt mondja, jó, mert nem kell állandóan válltogatni, és nem szakad le a keze a nap végére. XD ezt hallottam. Gondolom ezzel nem segítettem semmit.
2013. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lakatos Benjamin válasza:
Ez egy elég jo modell ám autómatát én a helyedben nem vennék persze ha nincs baja akkor jó de valami elromlik benne mélyen be kell nyúlni a pénztárcádba. Na meg egy 12éves autónál az a 128 000 km nem hangzik valósak kivéve ha nagyon keveset volt használva.
2013. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!