Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen orvosi...

Szerintetek egy ilyen orvosi vizsgálat korrekt vagy szükséges egy középiskolai felvételi alkalmasságin?

Figyelt kérdés
be kellet menni egy orvosi szobába ott volt három nő két férfi le kellett vetkőzni bugyira melltartóra tarkóra kellett tenni a kezem meghallgatták a szívem a tüdőm utána megmérték a combom hosszát átmérőjét le kellett venni utána a bugyit előre kellett hajolni az ágyra könyökölni akkor megmérték a végbélen keresztül a hőmérsékletet aztán éreztem hogy belenyúl az egyik férfi a fenekembe körbe forgatta az úját fel kellett egyenesednem megtapogatták a fenekemet le kellett venni a melltartót (bugyit nem vehettem vissza és nem takarhattam magam) megtapogatták a melleimet utána sétálnom kellett oda vissza utána fel kellett egy másik ágyra feküdnöm egy kengyel szerűségbe kellett tenni a lábaimat széjjel akkor benyúlt a doktornő a nemi szervembe megnyomkodta a hasam alját azután felöltözhettem
2013. máj. 19. 10:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem itt Magyarországon volt, én Cseh állampolgár vagyok ott élek kint
2014. jún. 5. 13:47
 12/17 anonim ***** válasza:

Bocs,de ez ott sem normális.Ez nekem nagyon durva,én ezt nem tudom elhinni.Anyukád nem tett semmit?Nem szóltak a szülők semmit ehhez a vizsgálati módhoz?


Tudod mi van amíg a szülők,tanárok,senki nem lép semmit,csak mindent hagy,addig nem fog történi semmi,hogy emberként bánjanak a fiatalokkal.

2014. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az nőgyógyászati vizsgálat,ott van hüvelyi vizsgálat,ezt iskolába nem végezhetik el.


Anyukád nem sokat törödik veled,meg a többi szülő sem a gyerekével ha ezt szó nélkül hagyták.

2014. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Most is ugyanaz a vizsgálat volt
2014. nov. 7. 17:18
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz akkor én ott hagynám a sulit,a szüleid nem tettek semmit?Én már feljelentést tettem volna az biztos.


Szeritem ez kamu.

Én ezt valahogyan nem tudom elhinni,ez nagyon perverznek hangzik.

2014. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fölvettek?
2016. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én erre csak annyit tudok mondani,hogy rendészetinél reális
2023. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!