Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a Goth életérzés?

Milyen a Goth életérzés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 09:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Kedves előző: ez így van sajnos, de mint ahogy sok tini képzeli magát punknak attól hogy Avril Lavigne-t hallgat, viszont attól még Avrilnak köze nincs a punkzenéhez. Nehogymár. belegondolni is rossz.

Igenis felhúzom magam az ilyen dolgokon, mert azt gondolom, hogy van értelme egy kicsit formálni az új generáció ízlését. Ez nem jelenti azt, hogy mindenki ragadjon meg a 80as években, de ne nézzen már rám hülyén ha kiröhögöm mert fogalma nincs ki az a Robert Smith.

2010. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
kedves előző! maximálisan egyet értek veled. de ez az avriles hasonlat nagyon jó:) hasonlóképp van ez igy sok "goth"-tal is, akik azt sem tudják, mi az, mégis annak nevezik magukat.
2010. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
80%

Már 20 éve tartom magamat goth/dark személyiségnek, és a hosszú idő alatt sok hasonló embert ismertem meg. A tapasztalatom, hogy minden gothnak egyedi az élet érzése.

Ez az érzés főleg a kamaszkorban alakul ki és végig kíséri az életet.

Magamból kiindulva már diák koromban szerettem a történelmet és az irodalmat és a zenét. Sokat elmélkedtem a régi történelmi korokon és természetesen a lényeg:

az élet és a halál kérdése.

Minden igaz goth/dark lélek szereti a misztikus, elvont,

túlvilági és a halállal kapcsolatos dolgokat.

Szeretjük a művészeteket: irodalom, festészet, zene.

Amint gothic lettem, elkezdtem verseket írni, mára

már a IX. kötetnél tartok.

2010. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
55%

Sok jó dolgot írtak már az előttem szólók.

én ezt az oldalt ajánlom: [link]

2012. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
42%
goth lányok irhatnak :)
2013. máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!