Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az apám 10 éven...

Andi9208 kérdése:

Mit tegyek? Az apám 10 éven keresztül molesztált!

Figyelt kérdés

sziasztok! 21 éves lány vagyok, kb 1,5 éve elszöktem otthonról, mert elegem lett, és menekülni akartam. apám alsós korom óta molesztált, és manipulált engem. nem igazán mertem tenni semmit se ellene, mert féltem, párszor meg is vert, rugdosott a földön, ill. folytogatott is. nem alkoholista, nem iszik, de mégis ilyen, csak nem értem h miért!?? most, h eljöttem, már "biztonságban vagyok", de van egy három éves kishugom is.. mit tegyek? tutira vele is az lesz mint velem!!!4 :( :( :(

másfél év után tehetek még valamit???



2013. máj. 21. 21:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves utólsó! ha nem hiszed el, amint kiírtam, az egy dolog.. de nem kell cukkolni, van elég bajom!! Fogalmad sincs, mekkora lelki traumát éltem meg, és ha ezt viccesnek találod, akkor az elég gáz, a részedről, elég gyerekes, szóval ha nem tudod komolyan venni, akkor inkább ne írj semmit! Mivel ezt írtad, így gondolom veled még csak hasonló sem történt, aminek inkább örülnöd kéne, mintsem hogy ilyen hülyeségeket írj....
2013. máj. 22. 07:03
 12/13 anonim ***** válasza:
Ezert ot siman bortonbe zarnak hosszu evekre. Ha a hugoddal is ezt teszi, akkor pedig egyertelmu tanud is van.
2013. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
13%
Ha velem hasonló történne, nem a gyíkhun panaszkodnék, hanem mennék a rendőrségre. Vagy mentem volna évekkel ezelőtt. Ha te mégis ezt választod...
2013. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!