Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Ki vagy doki c. film 7....

A Ki vagy doki c. film 7. évadjának 13. részének a végén, az idős ember, aki megfordul, aki a Doktor titka, az ő maga? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Gondolom nagyon értelmesen sikerült feltennem a kérdést, bár remélem érthető.

Egyébként a 14. rész mikorra várható?



2013. máj. 22. 21:55
1 2
 1/11 Gőte ***** válasza:
Igen, pont az volt a lényeg, hogy az az vénember is ő volt. John Hurt volt az egyik, régi amerikai DW adaptációban a Doktor szerepében, ellenben őt soha nem tartották számon, mint "hivatalos" Doktor, és csak akkor beszélhetünk 11. Doktorról, ha ő kiesik a sorból. Ez volt az epizód egyik célja, hogy azon rajongóknak, melyek zavarónak vélték ezt, meg legyen magyarázva, ennek az inkarnációnak a kiesése...
2013. máj. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mivel az eheti volt az évad utolsó része, ezért nem lesz 14. rész. Majd ősszel folytatódik a 8. évaddal meg a különkiadással.
2013. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
úgyérted jövő ősszel... legközelebb az 50th anniversary és a karácsonyi különkiadás lesz, ott matt smith regenerálódik és ősszel kapunk új doktort.
2013. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szóval a nyolcadik évad már nem teljesen a Mattel lesz? :(
2013. jún. 2. 12:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Matt még két rész erejéig lesz a doktor, a nyolcadik évad már egy új színésszel kezdődik és én csak annyit tennék hozzá, hogy valakinek baja esik a kezem álltal, ha nőként regenerálódik. bizonybizony.
2013. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nő doktort NE! Egyértelműen NE!
2013. jún. 11. 18:18
 7/11 tamka válasza:

Nem hivatalos forrásból,az derült ki ,hogy ez a bizonyos Doktor,a 8. és 9. Doktor közötti,vagyis ,szerintem ő zárhatta le az Idő Háborút,ő volt az aki használta a Percet és elpusztította Gallifrey-t ,,A béke és biztonság nevében.,,

Valószínüleg ,a valós nevén tedte ezt,ezért is mondhatta azt a 11. ,hogy nem a Doktor nevében.

2013. szept. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gőte, nem kevered te Paul McGann (amerikai feldolgozásban volt Doktor, hivatalos inkarnáció), Peter Chusing (brit Doctor Who mozifilm Doktora, nem hivatalos inkarnáció) és John Hurt (Háborús Doktor, akit az évforduló alkalmából találtak ki, hivatalos inkarnáció) személyét?
2014. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hironix válasza:

Szerintem se lenne jó egy Női Doktor, Ahogy láttuk Dr.Donnát

nem hiszem hogy jó lenne, szerintem össze szpojlereznék.

2015. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön a női Doktorhoz a szpojler? :D

Amúgy szerintem Donna zseniális volt a Doktor személyiségével (meg mellesleg a sajátjával is), de hát ízlések és pofonok :)

2015. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!