Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hatalmas bunkósság lenne, ha...

Hatalmas bunkósság lenne, ha a tömegközlekedési eszközön odamennék egy nyugdíjashoz és felszólítanám, hogy adja át a helyét?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ekkora paraszt lenni, de most akarok vonattal utazni, és az egyik ami szembeötlő volt, hogy pótjegyet kell fizetnem már a gyorsvonatért is; ráadásul a másik meglepetés, hogy a szakasz, ahol menni fogok, pályaépítési munkálatok miatt vonatpótló buszos lesz.


Szerintetek az felháborító lenne, ha én felszólítanék egy nyugdíjast (vagy egy MÁV kártyás ingyenélőt) a vonatpótló buszon, hogy adja át nekem a helyét, mivel én fizetek az utazásért, ő pedig nem? Szerintem így lenne igazságos...



2013. máj. 23. 14:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

" A nyugdíjas már ezerszer megdolgozott az utazásáért"


Hatalmas tévedés. A nyugdíjas a fizetéssért dolgozott meg korábban (hgy az mire elég, mire nem hazánkban, azt hagyjuk)


Mire fel jár neki az ingyen utazás? Miért nem a kenyér, a fehérjepor, az internet, az ingyen benzin ár neki ingyen?

2017. jún. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!