Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sajnos 1-est kaptam kémiából...

Sajnos 1-est kaptam kémiából és nem tudom hogyan mondjam el anyának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi puskázás meg minden..csupán nem értettem az anyagot és megkaptam a jegyet...így 3,5re állok de nem akarok rontani! Annyira rosszul érzem magam...7es vagyok és az összes jegy beleszámít a tovább tanuláshoz és ha emiatt nem vesznek fel valahová én depressziós leszek és magamat fogom hibáztatni..amúgy becsületesen készültem a dogára meg korrepetáláson is voltam de ha nem értek valamit akkor nekem mindegy...Kérlek segítsetek...

2013. máj. 23. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el neki, remélhetőleg nem leszidni fog, hanem segíteni a tanulásban, az is mondd el neki h miért kaptad az egyest (mert nem érted a tananyagot), akkor biztosan megérti majd. Viszont ha ez nem megy egyedül, akkor muszáj segítséget kérned, vagy a szüleidtől, vagy egy olyan osztálytársadtól, aki jó kémiából, vagy magától a tanártól.
2013. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tényleg mondd el mindenképpen anyukádnak, valószínű, hogy megérti, de lehet, hogy azt mondaná, hogy ha nem érted, akkor miért nem kérdezted meg a tanárodtól....
2013. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!