Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebben a válságos helyzetben...

Ebben a válságos helyzetben mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Két hete vesztettem el a megélhetésemhez szükséges munkát. Néhány nap múlva kellene kifizetnem az albérletért a rezsit, meg a lakbért. Szintén itt van egy kölcsön is a nyakamon. Igyekszem kilábalni ebből a nehéz helyzetből és munkát keresek magamnak, de a fő problémám az, hogy kevesebb mint 500 Ft-om van és nem számíthatok senkitől segítségre anyagilag. Nem adományra van szükségem, hanem ötletekre, hogy hogyan húzzam ki addig, amíg esetlegesen fizetést kapok majd a jövőbeli munkahelyemről. Most úgy próbálom ezt megoldani, hogy az utcán gyümölcsfákat keresek és azzal próbálok spórolni, hogy onnan eszek.

A bankomat felkerestem és kértem halasztást a hitelemre, de még ezt is megtagadták :-(

Nincsenek műszaki cikkeim, amiket eladhatnék, bár már szinte az összes személyes tárgyamat felraktam a netre, hogy abból is valamennyi összejöjjön.

Volt valaki hasonló nehéz helyzetben? Mit tanácsoltok nekem? Őszintén megvallva, szégyenlem magamat, hogy ilyen helyzetben vagyok és nem tudom elképzelni azt, hogy valakitől bármit is ellenszolgáltatás nélkül elfogadjak.

Ötleteket várok. Köszönöm mindenkinek, aki írna nekem :-))



2013. máj. 24. 16:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!