Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg Anyukámat?...

Hogyan győzzem meg Anyukámat? többi lent

Figyelt kérdés

Hogyan győzzem meg anyukámat hogy ott aludhassak a barátomnál??

Most lesz 16 éves és ott akarok aludni nála (én 15 leszek) és már 1év 4hónapja vagyunk együtt és nem tudom hogy győzhetném meg..

SEGÍTSETEK LÉGYSZI:(


2013. máj. 26. 14:26
 1/4 anonim válasza:
Miért szeretnél ott aludni nála? Eleve miért nem engedi? Mond meg neki ,hogy légy szíves engedjen el.Ha el enged ok ha nem akkor nem mész el. Meg eleve miért kérsz tőle engedélyt ha el akarsz menni elmész te döntöd el.Mit akartok sz.xet? Mert gondolom azt nem korai még ez még csak most jöttetek össze.
2013. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarunk...csak anya nagyon félt hogy bámi bajom lenne és nem érti meg hogy nem lesz és nem tudom hogy győzhetném meg:S
2013. máj. 26. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
a barátod aludt-e nálad??? ha nem akkor akkor aludjon nálad
2013. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg jobb lenne ha ő aludna egy párszor nálatok. Ha nem, akkor próbáld meggyőzni anyudat, hogy vigyázni fog rád a barátod és nem lesz semmi bajod, valamint bízzon meg benned és abban, hogy elég jól nevelt ahhoz hogy ne csinálj semmi ostobaságot.De ha megkapod az engedélyt ne élj vele vissza és tartsd be amit ígérsz.
2013. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!