Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki a barátnőmmel?

Hogyan béküljek ki a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Először is azt kérdezném,hogy kinek van igaza ?:) Azon összevesztünk(A-val),hogy azt mondja,hogy soha nem várjuk meg !! De azér' tényleg néha nem várjuk meg de 1x tesi után szaladtunk mert már 5 perce becsöngettek ezért futottunk (de könyörgöm nem tehetünk arról,hogy nagyon lassan öltözik)és ezért bedurcizott. Ma meg csak elkezdtünk menni az öltöző ajtó felé és elkezdi, hogy 'De várjatok már meg soha nem vártok meg bla bla bla' ! Ebédkor elkezdtünk veszekedni meg indokolni mintha tárgyláson lennénk és akkor elment az egyik barátnője és ő otthagyta de rá ááá nem szólt semmit bezzeg mikor mi felálltunk akkor megint elkezdi ,hogy de már megint nem vártok meg bla bla bla . Azután elkezdte hogy én mindig megvárlak titeket DE neki alig kell várnia mert mi gyorsan öltözünk -.- azután elkezdte asszem egy barátnőmmel ,hogy bla bla bla (nem hallottam) ... nekem haza kell mennem ... mondta a barátnőm hogy jó akkor menjen de rám is haragszik pedig nem is mondtam hogy menjen de ez azé'gyerekes hogy azé' veszünk össze mert nem vártuk meg ha mindenki ilyen kis dolgokon vesznének össze akkor már mindenki utálna mindenkit . ENNYI (ő az 5-ből vár meg 4x mi meg a 100-ból IS 4x ugyanannyiszor várjuk meg egymást csak neki többször kell megvárni) HOgyan béküljünk ki??

kinek van igaza??



2013. máj. 27. 15:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Röviden : Bedurcizott azér' mert szerinte 'soha' nem várjuk meg öltözéskor stb... (sokszor durcizik be) Ha mindenki ilyen apróságokon 'durcizna' be akkor mindenki utálna mindenkit
2013. máj. 27. 15:13
 2/4 A kérdező kommentje:
BOcsi nem azt mondta hogy haza kell mennie hanem azt hogy : Én is haza mennék vagy valami ilyesmi
2013. máj. 27. 15:17
 3/4 anonim válasza:
tehát, (szerény véleményem szerint) Téged jobban szerethet/bírhat, ha szóvá tesz azt, h nem várjátok meg... Mindkettőtöknek igaza van, de tényleg nem kéne bedurciznia ilyen dolgokon... mondd neki, hogy neharagudjon, hogy nem vártad meg ekkor és ekkor, de sietned kellett!! lásd: becsöngetős példa.. ha nem érti meg a bocsánatkérésedet, az NEM a Te hibád!!!!!!!!!!!
2013. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszii !! Mar kibékültünk:P
2013. máj. 29. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!