Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki a legjobb...

Hogyan béküljek ki a legjobb barátnőmmel? (Folytatás lent)

Figyelt kérdés
Ma ebéd után még boldogan beszélgettünk, mikor facebookon úgy írtam neki, hogy elfelejtettem köszönni. Utána leírtam hogy szia, mivel nagyon baja volt azzal, hogy nem köszöntem.. vagyis próbálta fölhívni rá a figyelmet hogy köszönjek már végre. És utána nem válaszolt. Majd végül csak úgy kitörölt...De ismerősnek jelölöm, elutasít, küldök neki emailt, tutira nem fog válaszolni...Már egyszer volt, hogy összevesztünk, és 1 hónap múlva újra barátok lettünk, de az csak egy vita szüleménye volt. Most meg csak a semmiért megszakítja velem a kapcsolatot, pedig írom neki, hogy nem kell ilyen kis dolgokon megsértődni, és akkor meg fölmérgesedik és minden áron meg akar szabadulni tőlem. Szóval nem értem, máskor mindig a legjobb barátok vagyunk, jól szórakozunk, néha meg teljesen képes egy úgymond "háborút" levágni, amíg rá nem kényszerítem hogy béküljünk már ki. Szerintetek most hogy béküljek ki vele?? Mivel levegőnek néz...

#Facebook #vita #hogyan béküljek ki a legjobb barátnőmmel
2012. aug. 8. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nevetséges amit a legjobb barátnőd csinál...szerintem hagyd rá majd rájön a dolgokra...Ne keresd majd ő keresni fog úgy is...Legalábbis én így csinálnám...
2012. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
egyet értek az 1.vel .hülyeség ilyenen problémázni hapedig ilyen miatt véglegesen megszakítja veled a kapcsolatot nem is vagy neki fontos
2012. aug. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

biztos hogy a legjobb barátnőd?

Bárki felejt el nekem köszönni, leszarom, nem hogy letiltsam és többet nem beszélek vele főleg ha legjobb barátnőm.

Szerintem szard le a bnődet, ne csinálj semmit és ha megjön az esze, majd ő rád ír.

2012. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vicces. :D Lehet, hogy le akar rázni, mert nem bírja a képedet, ezért "sértődik" meg ilyen kis hülyeségen, hátha lekopsz róla.
2012. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De régebben jól megvoltunk, ha meg nem köszöntünk egymásnak észre se vettük, de mostanában meg kicsit kényeskedett....
2012. aug. 10. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Rádunt.
2012. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Akkor lehet, hogy csak nyár van és unatkozik.xD

Leírtad, hogy milyen jóban voltatok régen. Akkor meg végképp lehetne normális. Így nem viselkednék a legjobb barátnőmmel.

Szerintem hagyd békén, ne erőltesd, de amikor tudsz vele majd beszélni mondd el neki, hogy megváltozott stb..

De ha olyan jóban voltatok akkor mindenképp beszélj majd vele, ne hagyd hogy ennyi idő után egy ilyen miatt összevesszetek és többet ne is beszéljetek..

2012. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lucky04 válasza:
Szerintem vagy nem vagytok a legjobb barátnők vagy le akar rázni. Én nem értek azzal egyet, hogy ne keresd mert lehet hogy ebből azt veszi le hogy nem fontos neked. Én a helyedben felhívnám legalább 1. el is mennék hozzájuk. Ha nem veszi fel/nem nyit ajtót akkor gondold át magadban tényleg olyan jó barátnők vagytok-e. Az is elképzelhető, hogy nem veled van baja csak feszült mostanában, ha valahogy sikerül elérned kérdezd meg mi baja, miért csinálja ezt.
2012. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, már kibékültünk ma :D (Azért vesztünk össze így, mert ő ilyen fajta, hogy könnyen ideges lesz)
2012. aug. 16. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!