Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldön történő házasságköté...

Látsszon kérdése:

Külföldön történő házasságkötéshez szükséges nemzetközi pecsétet hol tudom kérni a születési anyakönyvi kivonatra?

Figyelt kérdés

2013. máj. 28. 18:12
 1/2 anonim válasza:
Nekem a svájci házasságkötéshez itt kell kérnem: Magyar Külügyminisztérium (Budapest II., Nagy Imre tér 4, tel.: 458 10 00)
2013. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez az apostille pecsét.Nekem majd 3 helyre is kell mennem pecsétért. Igazságügyi Minisztérium,Külügy Minisztérium és az adott ország itthoni Nagykövetségén.Szoval lesz dolgom bőven..Ráadásul a családi állapotot igazolo irat kiállítástól számítva csupán 1 hónapig érvenyes.Átvétel után azt is pecsételteni,hitelesen fordíttatni. Fasza..már bocsi.Ez alatt még házasodj is meg...Hú tényleg jó sűrű lesz a progi de minden porcikám várja :D Hol lesz am.az esküvőtök?:)
2013. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!